Wielkimi krokami zbliża się Tesco Black Friday 2019

Wielkimi krokami zbliża się Tesco Black Friday 2019

Planujesz już przedświąteczne zakupy? A może chcesz sprawić sobie nowy zestaw naczyń, odzież, sprzętu AGD lub po prostu jakiś gadżet? Poczekaj – Czarny Piątek jest już blisko.

 

Black Friday, czyli po polsku Czarny Piątek, to po prostu najlepszy dzień na zakupy. Właśnie wtedy małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i największe wyprzedaże. Można się podczas nich obłowić, wydając zdecydowanie mniej pieniędzy.

Czarny Piątek dotarł do nas zza oceanu, a wziął się stąd, że w Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada był tradycyjnie dniem rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. Obecnie produkty i prezenty na Gwiazdkę kupuje się czasem zdecydowanie wcześniej, ale Black Friday to dzień, w którym szczególnie opłaca się to robić. Sklepy są dłużej czynne, a do tego organizują najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku. Najlepsze przykłady to Tesco Black Friday 2019, Pepco Black Friday, Auchan Black Friday.

W Polsce święto wyprzedaży obchodzone jest od niedawna. Właściwie na dobre „czarnopiątkowa” tradycja rozpoczęła się dopiero kilka lat temu. Wciąż też przeceny nie są tak olbrzymie jak w Stanach Zjednoczonych, ale z roku na rok możemy liczyć na coraz ciekawsze oferty, a promocje organizują właściwie wszystkie duże sklepy. Te mniejsze zresztą też… Rabaty od kilku do nawet kilkudziesięciu procent obejmują między innymi urządzenia elektroniczne, czy różnego rodzaju gadżety. Nic dziwnego, że w Czarny Piątek w sklepach melduje się ponad 200 milionów Amerykanów, z których każdy zostawia w nich średnio 400 dolarów. Polacy wydają w tym czasie nieco mniej, ale kwoty te systematycznie rosną z każdym rokiem. Podobnie jak samo zainteresowanie okazjami i wyprzedażami.

Zaznaczyć należy, że Czarny Piątek nie jest „wietrzeniem magazynów”. Sklepy nie pozbywają się niechcianych produktów, lecz oferują świetne towary w świetnych cenach. Zdecydowanie więc jest to dzień, w którym można spodziewać się największych wyprzedaży. W niektórych przypadkach na pewno warto wstrzymać się z zakupem do Black Friday – istnieje ogromna szansa na zaoszczędzenie pieniędzy. Trzeba jednak liczyć na szczęście i w miarę możliwości warto się pospieszyć – tego dnia bowiem produkty znikają z półek dosłownie w okamgnieniu. Zapamiętajcie więc, Black Friday 2019 wypada 29 listopada.

 

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *