Tomasz Bobrowski w Lechu Poznań!

Tomasz Bobrowski w Lechu Poznań!

Zarząd Kętrzyńskiego Klubu Sportowego Granica wciąż wprowadza nowe standardy w zakresie szkolenia piłkarskiego narybku. Jednym z elementów tych działań jest wyjazd jednego z trenerów grup młodzieżowych na staż do Lecha Poznań.

 

– Pamiętacie wizytę trenera Przemysława Małeckiego, który prowadził kadrę Polski U-17? Obiecaliśmy wtedy, że to nie koniec współpracy i tak też się stało – zakomunikował Robert Reszka, członek zarządu Granicy, inicjator współpracy z „Kolejorzem”.

Przemysław Małecki pracuje obecnie w strukturach Lecha. Dzięki jego uprzejmości oraz władz klubu z Poznania, na staż do Lecha udał się Tomasz Bobrowski, czołowy zawodnik zespołu seniorów i trener grupy Skrzatów. W planie jego pobytu w najlepszej akademii piłkarskiej w Polsce są m.in. rozmowy z dyrektorem akademii Rafałem Ulatowskim, analitykami Lecha, trenerami grup młodzieżowych, fizjoterapeutami, trenerem bramkarzy i  trenerem przygotowania motorycznego. Tomasz Bobrowski będzie też uczestniczył w treningach wszystkich zespołów akademii, pomeczowych analizach video oraz dwóch grach kontrolnych. rm

 

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *