Szukasz najlepszego ubezpieczenia OC? Pomoże Ci w tym kalkulator Porowneo.pl!

Szukasz najlepszego ubezpieczenia OC? Pomoże Ci w tym kalkulator Porowneo.pl!

Najlepsze OC to najtańsze OC? Tak, o ile zależy nam jedynie na podstawowej ochronie. Jak więc wybrać najlepszą ofertę obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego i kiedy kierować się wyłącznie jego ceną?

 

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe – przez niego nie można wyjechać pojazdem na drogę. Nie jest to mały wydatek, więc kierowcy szukają sposobu, aby wykupić ubezpieczenie taniej. Na szczęście dla kierowców konkurencja na ryku ubezpieczeń jest ogromna. Ubezpieczający się nie są skazani na jednego usługodawcę. Z drugiej strony trudno im zapoznać się ze wszystkimi ofertami i wybrać najlepszą. W gąszczu polis ubezpieczeniowych pomagają się rozeznać się porównywarki ubezpieczeń.

Na polskim rynku ubezpieczeniowym działa kilka dużych firm oferujących różne rodzaje ubezpieczenia komunikacyjnego. Każdy z nich przekonuje, że ma najlepszą, najtańszą propozycję ubezpieczenia, z korzystnymi ratami i dodatkowymi promocjami. Zdezorientowany użytkownik zazwyczaj trafia do ubezpieczyciela, którego reklamę zobaczył w telewizji, internecie lub na mieście. Jednym z rozwiązań, które ułatwia wybór najkorzystniejszej polisy ubezpieczeniowej jest porównywarka cen Porowneo.pl, zawierająca wiele ofert w jednym miejscu. Jej zaletą jest umożliwienie poszukania najlepszej oferty ubezpieczenia w kilka chwil, bez czasochłonnych spotkań z agentami ubezpieczeniowymi. Zawiera dokładną cenę OC, zakres ubezpieczenia oraz informację o dodatkowych korzyściach, jakie czekają na kierowcę, jeżeli skorzysta z oferty.

 

Aby otrzymać ofertę dostosowaną do potrzeb użytkownika należy wypełnić krótki formularz: podać markę i model pojazdu, rok produkcji, rodzaj paliwa, skrzynię biegów, wersja pojazdu wg Eurotax (liczbę drzwi, moc silnika),  zaznaczyć, od kiedy jest potrzebne ubezpieczenie, wybrać zakres ubezpieczenia: OC, AC, NNW, podać numer telefonu, zapoznać się z regulaminem, kliknąć akceptację regulaminu i nacisnąć przycisk „dalej”. Następnie przechodzi się do danych osobowych i danych ubezpieczenia.  Właściciel musi odpowiedzieć na kilka pytań, np.: czy samochód posiada jakieś uszkodzenia, gdzie parkuje w nocy? Po wypełnieniu formularza kierowca dostaje szczegółową analizę zawierającą dokładny spis ofert od towarzystw ubezpieczeniowych.

Osoby, które kupią ubezpieczenie samochodu na stronie Porowneo.pl mogą skorzystać z ciekawej promocji – zwrotu 100 złotych. Aby otrzymać zwrot, trzeba porównać oferty za porównywarki cen, wybrać najkorzystniejszą dla siebie propozycję, kupić wybraną polisę samodzielnie online lub u agenta, opłacić całość polisy, wypełnić formularz. Zwrot może otrzymać osoba, która w ciągu 30 dni od zawarcia umowy nie odstąpi od polisy.

Porównywarka cen to strona, która ułatwia życie klientom niezależnie od tego, jakiej branży dotyczy. Użytkownik może zobaczyć ceny i oferty wielu firm bez wychodzenia z domu. Jest to narzędzie  bardzo wygodne i wiarygodne. Porównywarki cen mają doskonałe opinie wśród użytkowników, którzy doceniają funkcjonalność narzędzia i oszczędność czasu. Dzięki niej łatwiej wybrać najlepszą polisę.

 

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *