Zamknij

Sukces młodych zawodniczek z Kętrzyna

09:25, 12.10.2021 Aktualizacja: 09:25, 12.10.2021
Skomentuj

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie odnotowały udany występ w turnieju finałowym  "Moje Boisko Orlik 2012". W ramach Igrzysk Dzieci Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, "czwórka" z "Czwórki" zajęła drugie miejsce.

W zawodach mistrzowskich, które odbyły się w ubiegły poniedziałek w Kętrzynie, wystąpiły zespoły czteroosobowe z SP 3 Ostróda, ZSS Ostróda, SP 4 Mrągowo, SP 4 Giżycko, SP 4 Ełk i SP 4 Kętrzyn. W tym doborowym składzie siatkarki kętrzyńskiej "Czwórki" zdobyły tytuł wicemistrzyń, ulegając w finale zawodniczkom z Giżycka. Trzecie miejsce zajęła SP 4 Mrągowo.

- Kolejny turniej, kolejne doświadczenie, zacięta walka i wspaniała atmosfera - podsumowują zawody organizatorzy, czyli W-MSZS, SP 4 Kętrzyn oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie. red