Pijany kierowca uderzył w znak drogowy i słup oświetleniowy

Pijany kierowca uderzył w znak drogowy i słup oświetleniowy

Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło we wtorek w Kętrzynie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nietrzeźwy 26-latek zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożny znak drogowy i słup oświetleniowy.

 

Około godziny 22.00 policjanci zostali poinformowani o tym, że przy ul. Bydgoskiej w Kętrzynie, przy budynku Szkoły Podstawowej nr 3, pojazd osobowy uderzył w znak drogowy i słup oświetleniowy. Ze zgłoszenia wynikało też, że kierujący auta ucieka z miejsca zdarzenia.

– W to miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze szybko zatrzymali sprawcę zdarzenia drogowego. Jak ustalili, zatrzymany 26-latek, który siedział za kierownicą osobowego BMW, był nietrzeźwy – poinformowała st. asp. Anna Baluta z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. – Przeprowadzone badanie wykazało, że miał blisko promil alkoholu w organizmie. Nie miał natomiast uprawnień do kierowania tego typu pojazdem.

Zapis z kamery monitoringu miejskiego.

 

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Kętrzyna w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień, spowodowanie kolizji oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. red

 

Fot. KPP Kętrzyn (print screen)

Podobne artykuły
3Komentarz
  • Hydepark
  • Dodano 22 stycznia 2020

  Okazuje się ze można zatrzymac sprawcę na goraco. Szkoda ze takim trzeźwym myśleniem nie pochwalił się patrol wysłany na Poznańska jak dzieci niszczyły elementy parku. Oby foto z monitoringu okazało się niezbitym dowodem aby ich ukarać.

  Odpowiedz
  • Pan M
  • Dodano 22 stycznia 2020

  A moim zdaniem to nie dzieci zepsuły park, ale Hećman zepsuł Kętrzyn tym placobetonem. Podobnie jak Niedziółka ogrodem smrodu. Foto jest dowodem jak bardzo Kętrzyn brzydnie w ostatnim 10 leciu.

  Odpowiedz
  • MM
  • Dodano 22 stycznia 2020

  Nie dość, że ciemno to jeszcze niszczył latarnię. Teraz to w ogóle ciemność nastanie

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *