Muzyka płynie dobrem dla innych, czyli Mazurskie Talenty w kętrzyńskim amfiteatrze

Muzyka płynie dobrem dla innych, czyli Mazurskie Talenty w kętrzyńskim amfiteatrze

Muzyka i dobre towarzystwo to propozycja Kętrzyńskiego Centrum Kultury na niedzielne popołudnie. W ramach projektu Mazurskie Talenty na scenie kętrzyńskiego amfiteatru wystąpią Krystyna Łożyńska, Włodzimierz Chmal, Michał Kasperowicz i Piotr Stanulewicz.

 

Krystyna Łożyńska od najmłodszych lat kocha muzykę, taniec i poezję. Można powiedzieć, że są to trzy dziedziny jej zainteresowań, które wzajemnie się uzupełniają, przenikają, stanowią inspirację i wyznaczają kierunek jej rozwoju muzycznego i duchowego. Muzyka płynie dobrem dla innych – takie też przesłanie ma repertuar Krystyny, który wybiera bardzo uważnie i zgodnie ze swoimi wartościami. Swój warsztat wokalny doskonali w studio wokalnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu, pod kierunkiem animator kultury Beaty Kilanowskiej.
Włodzimierz Chmal to z kolei adept studia wokalnego Sukces w Mrągowie, uczestnik popularnych, muzycznych programów telewizyjnych „Droga do gwiazd” w TVN i „Szansa na sukces” w TVP1. Pasję śpiewania rozwija, podobnie jak Krystyna Łożyńska, pod czujnym okiem Beaty Kilanowskiej w Reszlu.
Michał Kasperowicz ma na swoim koncie kilkanaście nagród i wyróżnień ogólnopolskich festiwali wokalnych. Jest wychowankiem studia wokalnego Sukces oraz Studia Inicjatyw Twórczych. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma muzykami m.in. Filipem Rychcikiem, Antkiem Smykiewiczem, Mietkiem Szcześniakiem, Patrycją Malinowską, Pawłem Izdebskim czy Mateuszem Krautwurstem. Obecnie wraz z Sebastianem Bednarczykiem pracuje nad autorskim materiałem, który będzie miszmaszem popowej melodyjności, rockowych gitar i funkowego brzmienia. Na swoim koncie ma nagrane dwa studyjne utwory: „No co?” z zespołem Porn Stars oraz „Sweet People” przy akompaniamencie Tomasza Kolendy.

Źródło: KCK

Mazurskie Talenty

Niedziela, 26 sierpnia, godzina 18, amfiteatr przy ul. Kajki w Kętrzynie. Wstęp wolny.

 

Zdjęcie: Krystyna Łożyńska i Włodzimierz Chmal. Fot. Archiwum

Podobne artykuły
4Komentarz
  • zbyszek
  • Dodano 20 sierpnia 2018

  Proszę może niech to będzie wkońcu kampania wyborcza na burmistrza Kętrzyna.Jest to kętrzyniak z krwi i kości a nie ktoś kto w wieku dojrzalym porzuca swoje miasteczko aby szczęścia szukać za górami za lasami i jeziorami.

  Odpowiedz
  • zbyszek lizodup
  • Dodano 20 sierpnia 2018

  Tak to pisze analfabeta zna się na SG , łabądkach , muzyce zna się też na lizaniu .
  Ps ” wkońcu ” pisze się oddzielnie jeżeli to coś dla ciebie znaczy ucz się wiedza ma przyszłość a nie lizanie odbytu pryncypała

  Odpowiedz
   • zbyszek
   • Dodano 20 sierpnia 2018

   Kto się przezywa ten sam się tak nazywa.

   Odpowiedz
  • Grażyna
  • Dodano 29 sierpnia 2018

  Muzyka była przyjemna dla ucha. Umilala spacer w atmosferze spokoju i relaksu wokół jeziorka. Gdybym słyszała w tym czasie ten potworny głos spod obrzydliwego wasa zapewniający jaki to on jest wspaniałym gospodarzem to ten spacer skończyły się dla wielu ludzi którzy tam odpoczywali.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *