Kętrzyńscy radni pozytywnie ocenili działalność burmistrza

Kętrzyńscy radni pozytywnie ocenili działalność burmistrza

Wymaganą większością głosów Rada Miejska w Kętrzynie udzieliła wotum zaufania oraz absolutorium Ryszardowi Niedziółce, burmistrzowi Kętrzyna. Sesja „absolutoryjna” odbyła się w ostatnim dniu czerwca.

Za udzieleniem Ryszardowi Niedziółce wotum zaufania zagłosowało 11 radnych, a 10 było przeciw. W przypadku absolutorium, dotyczącego wykonania ubiegłorocznego budżetu, 12 radnych było „za”, 2 przeciw, a 7 wstrzymało się od głosu.

– Dziękuję państwu radnym za poprzedni rok wspólnej pracy na rzecz mieszkańców Kętrzyna. Pozytywne głosowanie nad wotum zaufania i absolutorium daje mi siłę do dalszego działania na rzecz miasta – podsumował efekty obu głosowań burmistrz Kętrzyna. rm

Fot. Anna Grula

Podobne artykuły
3  
  • Krótko i szeroko ?
  • Dodano 1 lipca 2022

  Dziesieciu Państwa Radnych „Przeciw” to bardzo dużo,tak uważam i to na przestrzeni pewnego
  czasu.Wedle mnie to wyzwanie dla Pana burmistrza jak działać aby cała Rada Miejska była
  zgodna.Czy to takie trudne ? Dziękuję tej wspaniałej dziesiątce,że czują się Ketrzyniakami.

  Odpowiedz
   • gubernator
   • Dodano 1 lipca 2022

   – noo… i ma gościu problem, na jego miejscu zatrudniłbym jeszcze ze dwóch vice-
   burger-misterów… no, może lepiej burger-majstrów… ale gdzie tu znaleźć takich co coś umią… do jU-Keju wyjechali… maybe later… if they come back.
   A tymczasem Kętrzyn, jak i inne prowincje, pastuchy z urzędów warszawskich na wałek robią, ani radni, ani elektorat nic nie czują, jak te babcie nabrane „na wnuczka” za to połowa z nich z burmistrza kozła ofiarnego robi, no i mamy „samo”-rządność i swoją demokrację, cicho byyyć!

   Odpowiedz
  • Rzul
  • Dodano 2 lipca 2022

  Przy następnych wyborach powinni wywiesić zdjęcia z nazwiskami tych radnych którzy poparli Pana Ryszarda aby wyborcy mieli łatwość w podjęciu decyzji przy głosowaniu. Mieszkając w tym mieście z czystym sumieniem można stwierdzić że nie ma żadnych znacznych inwestycj. Najlepszy cyrk jaki widziałem to prace na Dni Kętrzyna. Pierwszego dnia klejenie dziur na Kajki i wokół jeziorka aby paradownicy się nie poprzewracali i malowanie trawy na zielono aby było piękniej.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *