Zamknij

Granica Kętrzyn wciąż w grze o puchar

15:23, 11.11.2020 Aktualizacja: 19:26, 11.11.2020
Skomentuj

Granica Kętrzyn pokonała rezerwy Stomilu Olsztyn i awansowała do IV rundy rozgrywek o Wojewódzki Puchar Polski. Jedyną bramkę w meczu, który odbył się w Kętrzynie, zdobył Marcin Dwulat.

Grający głównie młodzieżowcami olsztynianie nie stawili praktycznie żadnego oporu gospodarzom. Mimo momentami wręcz przygniatającej przewagi w ofensywie, zawodnikom Granicy tylko raz udało się pokonać bramkarza gości. W 60 minucie gry zrobił to Marcin Dwulat, zdobywając już swoją piątą bramkę w tej edycji WPP. Wynik meczu byłby wyższy, gdyby rzuty karne celnie egzekwowali Tomasz Bobrowski (w pierwszej części meczu) i Marcin Swacha-Sock (po przerwie). Skończyło się jednak na skromnym 1:0, które dało awans do kolejnej fazy rozgrywek. rm

Wyniki pozostałych meczów III rundy

Śniardwy Orzysz - Pisa Barczewo 3:1 (po dogrywce), Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko 0:6, Omulew Wielbark - Mrągowia Mrągowo 0:2, Olimpia Olsztynek - Motor Lubawa 4:2, Płomień Turznica - Zatoka Braniewo 1:2, Ossa Biskupiec Pomorski - Olimpia II Elbląg 2:1.