Zamknij

Granica - MKS 1:1. Pierwszy remis w derbowych spotkaniach sezonu

19:08, 02.06.2017
Skomentuj

Meczem Granicy Kętrzyn z MKS Korsze rozpoczęła się w piątek 28. kolejka rozgrywek IV ligi. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.   Do przerwy prowadzili gospodarze, a bramkę na 1:0 zdobył w 36. minucie gry Paweł Miłoszewski, w przeszłości zawodnik MKS. Po zmianie stron coraz śmielej atakowali jednak korszenianie. Efektem ich gry była bramka wyrównująca, którą w 63. minucie meczu zdobył Paweł Sawicki. To pierwszy remis w rozegranych dotychczas czterech spotkaniach derbowych sezonu 2016-2017 na szczeblu naszego powiatu. Liderem tabeli nieoficjalnych mistrzostw wciąż jest MKS, który wyprzedza Granicę i Orlęta-Remę Reszel.

Zdjęcia z meczu Granica - MKS

Nieoficjalne mistrzostwa powiatu kętrzyńskiego 2016/2017

Wyniki: MKS Korsze - Granica Kętrzyn 3:0, Orlęta-Rema Reszel - MKS Korsze 0:4, Granica Kętrzyn - Orlęta-Rema Reszel 4:1, Granica Kętrzyn - MKS Korsze 1:1. Tabela
1 MKS Korsze 7 8:1
2 Granica Kętrzyn 4 5:5
3 Orlęta-Rema Reszel 0 1:8
Mecze pozostałe do rozegrania: MKS Korsze - Orlęta-Rema Reszel (10 czerwca), Orlęta-Rema Reszel - Granica Kętrzyn (17 czerwca).