Dr Watt ponownie daje o sobie znać!

Dr Watt ponownie daje o sobie znać!

16 września odbyła się premiera najnowszego videoklipu kętrzyńskiej grupy rockowej Dr Watt. Sceny do utworu „Oni” nagrano m.in. w Wilczym Szańcu.

Dr Watt powstał wiele lat temu, jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych. Mimo kilkukrotnych zmian w składzie, na czele grupy wciąż pozostają Paweł Korol i Paweł Bielecki. Ich muzyka nie jest już obca żadnemu rockmanowi w okolicy, a sam zespół można śmiało nazwać muzyczną wizytówką Kętrzyna. Dlatego m.in. tutaj były nagrywane ujęcia do nowego klipu. Kolejne sceny nagrano na terenie Wilczego Szańca.

Piosenka wpada w ucho i może być kolejnym przebojem. Inspiracją do tekstu piosenki były wydarzenia związane z ograniczeniami trwającej pandemii. Stąd nie bez znaczenia pozostaje motyw rozwalonego telewizora, który jest poniekąd symbolem oderwania się natłoku negatywnych informacji ze świata. Utwór został nagrany w składzie: Paweł Bielecki – wokal, Paweł Korol – gitary, Romek „Chudy” Szymanowski – bas oraz Paweł Stuczyński, znany z zespołu Hetman – perkusja. Za kamerą ponownie stanął Artur Frankowski, który z niegdyś współtworzył zespół jako basista. Gitary i bas zostały nagrane pod okiem Sławka Szuszczewicza w Kętrzyńskim Centrum Kultury. Wokale i miks Rafał Rogal Rogulski.

Teledysk z piosenką można zobaczyć na kanale Youtube zespołu Dr Watt. Tam znajdziemy także wcześniejsze dokonania muzyków. Justyna Drozd

Zdjęcie: Paweł Korol i Paweł Bielecki. Fot. KCK

Podobne artykuły
3  
  • Krzysiek
  • Dodano 17 września 2020

  O! To może nocowali u Renaty w dworku?

  Odpowiedz
  • Oj,oj,oj ...
  • Dodano 18 września 2020

  Gdyby nie „Tygodnik Kętrzyński” kto by wiedział,że zespół z Kętrzyna nagrał nowy utwór muzyczny,który członkowie zespołu zamieścili w internecie na YT. Taka jest prawda.

  Odpowiedz
   • ojo oju
   • Dodano 18 września 2020

   Ważne, że wiesz i tyle

   Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *