Zamknij

Czwartoligowcy wciąż w grze o Puchar Polski

19:53, 05.08.2017 Aktualizacja: 09:56, 06.08.2017
Skomentuj

Granica Kętrzyn, MKS Korsze i Orlęta-Rema Reszel awansowały do 2. rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Nasi czwartoligowcy w komplecie pokonali swoich rywali na ich boiskach.

Najbardziej przekonywujące zwycięstwo odniosła Granica, która pokonała w Węgorzewie Vęgorię 5:1. Pewnie swojego rywala "odprawił" też MKS Korsze, zwyciężając w Lidzbarku Warmińskim tamtejszą Polonię 3:0.

Najwięcej emocji, biorąc pod uwagę również derbowy charakter spotkania, towarzyszyło spotkaniu Wilczka Wilkowo z Orlętami. Po bramkach Adama Kapusty (Orlęta) w 15. minucie gry i Mariusza Grabowskiego (Wilczek) w 64. minucie meczu wydawało się, że do wyłonienia zwycięzcy konieczna będzie dogrywka. Jednak minutę przed zakończeniem regulaminowego casu gry do bramki gospodarzy ponownie piłkę skierował Kapusta i to reszelanie, obok drużyn z Kętrzyna i Korsz, zagrają w kolejnej rundzie WPP.