Chorzela Team ponownie halowym mistrzem Kętrzyna [zdjęcia]

17:42, 05.03.2017 Aktualizacja: 18:04, 05.03.2017
Skomentuj
reo

W Kętrzyńskiej Lidze Futsalu już wszystko rozstrzygnięte. Tytuł mistrzowski, po raz trzeci z rzędu, wywalczył Chorzela Team.

W finale tegorocznej edycji KLF Chorzela Team pokonał KKS Granicę 3:1. Trzecie miejsce zajęła Nowa Różanka, a czwarte Vive-Champion. Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Piotra Bijatę (Nowa Różanka), nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał Mateusz Michałowski (KKS Granica), a najskuteczniejszym graczem rozgrywek został Adam Sepczyński (Chorzela Team), zdobywca 36 bramek.

Więcej o rozgrywkach Kętrzyńskiej Ligi Futsalu w programie Krótka Piłka (wtorek, 7 marca, godz. 18) oraz w piątkowym (10 marca) wydaniu gazety: