Zacięta bitwa pomiędzy Mazurami, a Góralami!

Zacięta bitwa pomiędzy Mazurami, a Góralami!

Kętrzyńscy tancerze doskonale spisali się podczas turnieju, który odbył się w Krynicy Zdroju. Podopieczni Piotra Frąckiewicza zdobyli w międzynarodowej obsadzie „srebro” i „brąz”.

 

Podczas turnieju tanecznego Bitwa Górska w Krynicy Zdroju, kętrzynianie pokazali swój styl i umiejętności w konfrontacji z tancerzami z południa Polski. Krynica Zdrój położona jest 10 kilometrów od granicy słowackiej, dlatego na turnieju nie zabrakło tancerzy z sąsiedniego państwa.

– Nie jest to nasz pierwszy wyjazd do Krynicy Zdroju. Od kilku lat współpracujemy z grupą Butterfly Crew i fundacją Dla Wszystkich, czyli ludźmi przepełnionymi pasją do tańca, którzy z otwartymi ramionami goszczą tancerzy z Kętrzyna – relacjonuje Piotr Frąckiewicz. – Również i tym razem organizatorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Głównie o to, abyśmy poczuli klimat górski i zabawy związane ze śnieżnym szaleństwem.

Najważniejszy był jednak turniej taneczny. Po zaciętych pojedynkach kętrzynianom udało się zdobyć podium. Trzecie miejsce zajęła Wiktoria Sławecka (w kategorii Breakdance 1vs1 do lat 15), a drugie Black Wolves Crew, czyli Tomasz Kudelski, Patryk Masłowski i Tomasz
Chorzelewski (w kategorii Breakdance 3vs3 dla dorosłych).
– Do Kętrzyna wróciliśmy zmęczeni, szczęśliwi i dumni z sukcesów – dodaje instruktor kętrzyńskich tancerzy. – Każdy wyjazd podsyca nasz zapał i daje „kopa” do dalszych działań. Niebawem obierzemy kierunek na kolejny turniej taneczny. Tym razem udamy się do Radomia. red

Podobne artykuły
1
    • XYZ
    • Dodano 30 stycznia 2019

    Brawo chłopaki 🙂 „Masło” – pozdrowienia od MW 😉

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *