Zamknij
REKLAMA

Drużyna z Gdańska najlepsza w noworocznym maratonie siatkarskim

19.15, 09.01.2023 . Aktualizacja: 19.15, 09.01.2023
Skomentuj Fot. MOSiR
REKLAMA

Dwanaście drużyn uczestniczyło w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn, który odbył się w Kętrzynie. Triumfowali zawodnicy Patera Teamu z Gdańska.

 

W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rywalizowali: Drink Team, Chemiczni, FC Zakole, Zenit Giżycko, Patera Team Gdańsk, 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo, Czarni z Gizewa, Policja, Giżycko, Drogosze, Mundurowi oraz Kętrzyn.

- Turniej przeprowadzono w czterech grupach, z których po dwa zespoły uzyskały awans do ćwierćfinałów. W meczach 1/4 zobaczyliśmy jeden tie-break, który wygrała Policja z drużyną Drink Team, a w pozostałych meczach pewne zwycięstwa 2:0 odnotowali Patera Team Gdańsk, 11 MPA Węgorzewo i Zenit Giżycko. W półfinałach padły wyniki 2:0. Patera Team Gdańsk wygrał z Policją, a Zenit Giżycko, po zaciętych końcówkach, w setach wygrał z 11 MPA Węgorzewo - relacjonuje Krzysztof Krupienik, dyrektor MOSiR w Kętrzynie. - Mecz o trzecie miejsce to rywalizacja służb mundurowych 11 MPA Węgorzewo i Policji. Każda z drużyn bardzo chciała wygrać mecz, jednak bardziej skuteczna okazała się drużyna z Węgorzewa. Pojedynek o pierwsze miejsce był idealnym zwieńczeniem turnieju, a świetne widowisko zaprezentowały nam drużyny Patera Team Gdańsk i Zenit Giżycko. Po wielu długich wymianach oraz widowiskowych atakach, w tie-breaku wygrał zespół z Gdańska - dodaje Krzysztof Krupienik.

Drużyny, które zajęły miejsca 1-4 otrzymały pamiątkowe puchary, a statuetki trafiły do najlepszych zawodników rozgrywek. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie. red

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

zbyszek rusieckizbyszek rusiecki

0 0

Jako neptyk w tej dziedzinie sportu to jednak lubię oglądać takie mecze,czemu nic o nich nie było
słychać tylko na koniec sucha notatka prasowa.Dziękuję Panu dyrektorowi od sportu w Kętrzynie,ze
tak się postarał. 20:09, 09.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%