Pijany wtargnął pod nadjeżdżające auto!

Pijany wtargnął pod nadjeżdżające auto!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek, 13 maja, w Srokowie. 41-letni mężczyzna wtargnął nagle pod nadjeżdżający samochód. Okazało się, że pieszy był pijany.

Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania Placu Rynkowego z ulicą Wileńską. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że nietrzeźwy 41-latek, piec metrów przed przejściem dla pieszych, wtargnął wprost pod nadjeżdżającą osobową Toyotę.

– W wyniku zdarzenia, pieszy z obrażeniami nogi został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Giżycku. Kierujący Toyotą 40-latek był trzeźwy – czytamy w policyjnym komunikacie.
Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z ruchu drogowego, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego oraz technik kryminalistyki.

Każda osoba korzystająca z drogi – tak pieszy jak i kierowca – ma prawo liczyć na to, że inne osoby przestrzegają przepisów kodeksu drogowego. Każdy jednak musi też liczyć się z tym, że zachowanie innego użytkownika może być zupełnie z tymi przepisami niezgodne. Tak jak w przypadku mężczyzny, który nietrzeźwy wtargnął przed prawidłowo jadący samochód i doprowadził do niebezpiecznego zdarzenia. red

Fot. KPP Kętrzyn

Podobne artykuły
2  
  • prawko mu zabrać
  • Dodano 14 maja 2021

  ślepy był ?

  Odpowiedz
   • Odpowiedz dla kolejnego debila
   • Dodano 14 maja 2021

   Naucz się czytać bucu jeden , pijany wtargnął pod prawidłowo jadąca toyote. Na miejscu byli świadkowie którzy wszystko opisali .

   Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *