
Makabryczne odkrycie w Kętrzynie! Przy jednym z supermarketów znaleziono zwłoki mężczyzny
Makabrycznego odkrycia dokonał w sobotni poranek jeden z mieszkańców Kętrzyna. Spacerując z psem w okolicach Lidla znalazł ciało jednego ze swoich sąsiadów.
Denat to Janusz G., 61-letni mieszkaniec pobliskiego osiedla. Na jego szyi oraz w pobliżu miejsca znalezienia ciała, znajdowały się części sznurka. Nie wykluczone więc, że było to samobójstwo. Przyczynę zgonu wyjaśni jednak sekcja zwłok. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i prokurator.
rm
Fot. Robert Majchrzak
Panie redaktorze ,dość lakonicznie opisał pan w swym artykule o znalezieniu zwłok przez sąsiada denata. Twierdzi Pan ,że denat dokonał samobójstwa, ale jednocześnie informuję w artykule , że części sznurka były na szyi denata ,jak również w jego otoczeniu. Przepraszam ,czy sąsiad odciął , denata od drzewa ,czy płotu?. Czy może doszło do ingerencji drugiej osoby, z Pana informacji tak to odbieram?.
Gdzie mas twierdzenie redaktora? Czyraj ze zrozumieniem
A Ty pisz ze zrozumieniem.
Pan Janusz został znaleziony ok 7 rano. Leżał w pozycji bocznej ustalonej i nie było widać wokół niego żadnego sznurka. A powyższe zdjęcie zostało zrobione ok godz 10. Przez 3h dzieci I inni przechodnie mogli obserwować pracę policji I prokuratora
Jak sobota too… do Lidla, do lidla…
Parking tam ram tam tam tam
Ale falszujecie…
Nie znasz dnia ani godziny, gdy możesz też tak zaparkować 🙁
Takie życie
Jaja sobie robicie, a człowieka już nie ma. Gratuluję poczucia humoru 🙁
towar przeterminowany drogo i sklepowe do kitu
i wiatr
Jsk można zrobic takie zdjęcie i zamieścić je w internecie? Jeśliby redakrora matke znalezio martwą to ciekaw jestem czy też by chciał ją pokazywać.