Zamknij

Dwa mecze - dwie porażki. Wiosenny falstart czwartoligowców

18:22, 20.03.2021 Aktualizacja: 18:22, 20.03.2021
Skomentuj

Nie udała się naszym drużynom inauguracja rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. Zarówno grająca w roli gospodarzy Granica Kętrzyn, jak i występujący na wyjeździe MKS Korsz, przegrały swoje mecze.

Rywalem kętrzynian była Polonia Lidzbark Warmiński. Na "papierze" faworytem byli goście, choć nadzieję kibicom dawała pamięć o jesiennym zwycięstwie Granicy w Lidzbarku Warmińskim. Niestety, w sobotę wynik ten nie powtórzył się. Tym razem górą była Polonia, choć na dwadzieścia minut przed końcem gry kętrzynianie doprowadzili do wyrównania, po golu zdobytym przez Bartłomieja Czerniakowskiego. W końcowych pięciu minutach meczu goście zdołali jednak zdobyć jeszcze dwie bramki i ostatecznie wywieźć z Kętrzyna trzy punkty.

Również Mamrom Giżycko udał się rewanż za jesienną porażkę w Korszach. Lider czwartoligowej tabeli pokonał w sobotę MKS 4:3 i utrzymał pięciopunktową przewagę nad resztą stawki. rm

Wyniki 20 kolejki IV ligi

Granica Kętrzyn - Polonia Lidzbark Warmiński 1:3, Mamry Giżycko - MKS Korsze 4:3, Olimpia II Elbląg - GSZS Rybno 4:1, Zatoka Braniewo - Warmia Olsztyn 3:0, Stomil II Olsztyn - Jeziorak Iława 1:1, Mrągowia Mrągowo - Olimpia Olsztynek 2:1, Mazur Ełk - Pisa Barczewo 2:2, Motor Lubawa - Błękitni Orneta 0:0. Mecz Tęcza Biskupiec - Błękitni Pasym został odwołany.