Zamknij

Derby powiatu część 3: Granica gromi Orlęta

16:33, 29.10.2016
Skomentuj

Mocnym akcentem zawodnicy Granicy Kętrzyn zakończyli pierwszą rundę rozgrywek IV ligi. W spotkaniu, które odbyło się dziś w Kętrzynie, gospodarze pokonali zespół z Reszla 4:1.

Od początku meczu, to gospodarze kontrolowali przebieg gry. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Bobrowski w 32. minucie spotkania, a dziesięć minut później było już 2:0. Na przerwę drużyny schodziły już jednak z wynikiem 2:1, gdyż w ostatniej minucie pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Kacper Nawrocki.

Po zmianie stron w dalszym ciągu przeważali kętrzynianie, jednak na kolejne bramki kibice musieli poczekać aż do 83. minuty. Wówczas to rzut karny pewnie wykonał Kacper Rałowiec:

[WIDEO]27[/WIDEO]

&feature=youtu.be

Dwie minuty później jego brat, Mikołaj, ustalił końcowy rezultat.

Trzeci z naszych czwartoligowców, MKS Korsze, rozgromił GLZS Rybno 5:0 i zakończył pierwszą rundę na trzecim miejscu w tabeli.