Zostań funkcjonariuszem straży granicznej!

Zostań funkcjonariuszem straży granicznej!

W grudniu szansę na założenie munduru straży granicznej będzie miało jeszcze 12 osób. Natomiast w przyszłym roku na nowych funkcjonariuszy czeka 65 wolnych miejsc. Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału.

 

Jeśli masz mniej niż 35 lat, nie byłeś karany za przestępstwo, ukończyłeś szkołę średnią i przejdziesz dwuetapowe postępowanie kwalifikacyjne możesz zasilić szeregi Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG.

– Służba w straży granicznej daje stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Nasza służba to przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem i poczucie odpowiedzialności za siebie, kolegów i Państwo Polskie – zachęca kpt Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy W-MOSG.

Zainteresowanych ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 14.00 do Wydziału Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 celem złożenia dokumentów. Szczegółowe zasady i tryb rekrutacji znajdują się na stronie internetowej wm.strazgraniczna.pl w zakładce „służba/praca”.

red

 

Fot. W-MOSG

Podobne artykuły
1
    • rezerwa
    • Dodano 6 grudnia 2018

    Obejżałem film i to już wolę pracę w Philipsie. Jak dobrze,że nie byłem zawodowym wojskowym.

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *