Zniszczyła auto byłemu chłopakowi, bo zaczął spotykać się z inną!

Zniszczyła auto byłemu chłopakowi, bo zaczął spotykać się z inną!

Pięć lat odsiadki grozi 22-latce, która nie mogła pogodzić się z odejściem od niej partnera. Gdy ten zaczął spotykać się z inną, dawna oblubienica postanowiła… zniszczyć mu samochód!

 

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 grudnia poprzedniego roku. Nieznany wówczas sprawca, nocą, porysował karoserię Audi A3, zaparkowanego na jednym z kętrzyńskich osiedli. Właściciel wycenił wartość strat na kwotę 1 300 złotych. Zniszczeniu uległy drzwi, błotnik oraz maska silnika.

– Zbierając materiał dowodowy w tej sprawie, śledczy ustalili i zatrzymali sprawczynię tego czynu. Okazała się nią 22-latka, była dziewczyna pokrzywdzonego – poinformowała mł. asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. – Kobieta usłyszała zarzut umyślnego zniszczenia mienia poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej.

Sprawczyni przyznała się do przedstawionego jej zarzutu. Powiedziała, że była bardzo zła i zdenerwowana na swojego byłego chłopaka, gdyż ten zaczął spotykać się z inną dziewczyną! Jak dodała, auto byłego partnera porysowała kluczykiem od swojego pojazdu. Za ten niecodzienny wyraz miłości 22-letniej kobiecie grozi kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kętrzyn

 

Fot. KPP Kętrzyn

Podobne artykuły
4Komentarz
  • Sławomir
  • Dodano 2 stycznia 2018

  Może ten przypadek spowoduje ze znajdziemy informacje o ilościach i skutkach szarpania, ubliżania, nękania, grożenia, znęcania się psychicznego i upokarzania mężczyzn przez kobiety? Co niejednokrotnie kończy się interwencją stróży prawa. Czy ktoś w redakcji odważy się na taki materiał? Wystarczy porozmawiać z policjantami (facetami) lub poradnią psychologiczną. Czy redakcję też opanował feminizm? A możne strach przed rozmową na temat TABU?

  Odpowiedz
  • Marek
  • Dodano 2 stycznia 2018

  Raczej ten temat nie ruszy,bo jak wiadomo damski bokser zawsze w ukryciu..Jednak redakcja może ruszy w tym kierunku i dowiemy się jak jest.

  Odpowiedz
   • Czytelnik
   • Dodano 2 stycznia 2018

   Nie chodzi o damskich bokserów a o damska przemoc wobec facetów. Prowokacje. Dziamganie. Zakazy. Wykorzystywanie „kobiecej słabości” do własnych celów.

   Odpowiedz
  • Czytelnik
  • Dodano 6 stycznia 2018

  na wszelki wypadek artykuł zniknął z głównej strony?

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *