Znamy najlepszych zawodników Grand Prix Warmii i Mazur

Znamy najlepszych zawodników Grand Prix Warmii i Mazur

Minionej niedzieli, 8 grudnia, odbył się turniej finałowy Grand Prix Warmii i Mazur „Baltic Cup 2019” w odmianę 9 bil. W Bałtyckim Centrum Bilardowym rywalizowało trzynastu zawodników.

 

Przy bilardowych stołach stanęli zawodnicy z Kętrzyna, Mrągowa, Giżycka, Suwałk, Prostek i Olsztyna. Wszyscy zakwalifikowali się do rozgrywek finałowych we wcześniejszych etapach zawodów.

– Podchodząc do turnieju finałowego wszyscy wiedzieli, że trzeba grać na najwyższym poziomie, ponieważ tutaj nie było już przysłowiowych „słabych” zawodników. Każdy walczył o zwycięstwo, gdyż wygrana w turnieju Masters zawsze dodaje dodatkowego „smaczku” – relacjonują organizatorzy turnieju.

W wyniku sportowej rywalizacji pierwsze miejsce zajął  Adrian Śledziewski z Kętrzyna, pokonując w finale 6:4 Igora Ziewca z Mrągowa. Trzecie miejsce zajęli ex aequo Marek Kłusowski (Suwałki) oraz Vadim Papizh (Giżycko).

Ranking generalny po siedmiu turniejach wygrał Marek Kłusowski, który zdobył 110 punktów. Drugie miejsce zajął Igor Ziewiec (105 pkt.), a trzecie – Krzysztof Skrzypczyk (88 pkt.). Zwycięzcy turnieju finałowego i rankingu otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie. red

 

Fot. MOSiR Kętrzyn

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *