Znamy finalistów ligi halowej w Barcianach

Znamy finalistów ligi halowej w Barcianach

Nowa Różanka i Wandajny zagrają w finale Barciańskiej Ligi Futsalu. Takie rozstrzygnięcie przyniosły mecze półfinałowe, które odbyły się w piątek.

Do uzyskania awansu do finału Nowa Różanka potrzebowała jednego meczu. Co prawda zakończył się on dopiero po serii rzutów karnych, ale pozwoliło to – wliczając wyższe miejsce od Zalanych w tabeli rundy zasadniczej – zakończyć konfrontację sukcesem.

Dłużej o swoją promocję walczyli zawodnicy z Wandajn. Do półfinałowego starcia z Kormoranem nie przystąpili z uprzywilejowanej pozycji, w rundzie zasadniczej wyższe miejsce w tabeli zajęli ich rywale. Pierwsza z piątkowych konfrontacji zakończyła się jednak wygraną Wandajn i do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzebny był trzeci mecz. Również w nim lepsze okazały się Wandajny.

Ostatnie mecze czwartej edycji Barciańskiej Ligi Futsalu odbędą się w piątek, 14 lutego. W meczu o trzecie miejsce Zalani zagrają z Kormoranem, a w wielkim finale, którego stawką jest Puchar Starosty Kętrzyńskiego, Nowa Różanka zmierzy się z Wandajnami. rm

Wyniki meczów ½ finału BLF

Kormoran – Wandajny 0:1, Nowa Różanka – Zalani 2:2, karne 2:0, Wandajny – Kormoran 8:6.

 

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *