Zamiast na papierosy, wydaj pieniądze na wodę dla dzieciaków

Zamiast na papierosy, wydaj pieniądze na wodę dla dzieciaków

Przypadek Wisły Kraków pokazał, że internet to doskonałe miejsce, na zbieranie środków finansowych. Tropem tym, oczywiście w odpowiedniej proporcji, chce podążać nowy zarząd Granicy Kętrzyn. Pierwszym pomysłem jest akcja na portalu Patronite.pl.

 

– Nowoczesny klub musi pozyskiwać środki w nowoczesny sposób – mówi Robert Reszka, skarbnik klubu. – Piłka w małych miejscowościach nigdy nie poradzi sobie bez wsparcia samorządu i sponsorów, ale uważam, że kibice powinni mieć wkład w sukcesy zespołu.

Kibice Granicy rozsiani są po całym świecie. Teraz będą mieli szansę, aby wspierać swój klub.

– Jeżeli chcemy osiągnąć więcej, musimy też wykazać się większą inicjatywą i to jest pierwszy taki krok – dodaje Robert Reszka, inicjator akcji. – Czasem warto wydać te dziesięć złotych, zamiast na paczkę papierosów, na pięć butelek wody na mecz dla dzieciaków.

Kętrzyński Klub Sportowy Granica to stowarzyszenie, które obok zespołu seniorów, występującego IV lidze warmińsko-mazurskiej, prowadzi też siedem drużyn młodzieżowych. W klubie trenuje łącznie około 150 zawodników. To klub z bogatą historią i oddaną rzeszą kibiców. rm

Klikając w poniższy banner możesz wspomóc klub wychowujący piłkarską młodzież

Podobne artykuły
2Komentarz
  • Zbychu
  • Dodano 2 marca 2019

  No to teraz kibice mogą się wykazać

  Odpowiedz
 1. Na tytułowym jest mój syn więc czuję się również zobowiązana

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *