Zakładki do książek od koleżanek i kolegów

Zakładki do książek od koleżanek i kolegów

Własnoręcznie wykonane zakładki do książek otrzymały dzieci z kętrzyńskiej „Akademii Przedszkolaka” od swoich rówieśników ze „Smerfowej Krainy”. W dobie smartfonów i gier komputerowych jest to z pewnością niekonwencjonalny prezent.

– Współpraca ze środowiskiem lokalnym to jedno z wielu zadań każdego przedszkola. Celem takiego działania jest niewątpliwie integracja  ze środowiskiem, kształtowanie pozytywnych zachowań i postaw wobec drugiego człowieka, a także rozwijanie zainteresowań u dzieci – podkreśla Edyta Kania z Przedszkola Niepublicznego „Akademia Przedszkolaka”.

W ramach tejże współpracy dzieci z grupy szóstej „Akademii Przedszkolaka” otrzymały od kolegów i koleżanek z grupy „Smerfy”, uczęszczających do Przedszkola Integracyjnego „Smerfowa Kraina”, własnoręcznie wykonane zakładki do książek.

– Prezent bardzo się spodobał naszym milusińskim, zwłaszcza, że jako sześciolatki posiadają już z pewnością ulubioną książeczkę i chętnie wykorzystają do niej otrzymaną zakładkę. Bardzo dziękujemy dzieciakom oraz Anecie Siergiej i Justynie Duczek za włożony trud, obiecując jednocześnie odwdzięczyć się w najbliższym czasie równie miłym upominkiem – dodaje Edyta Kania. red

Fot. Archiwum AP

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *