Wyjątkowo bogaty program dnia kobiet i mężczyzn

Wyjątkowo bogaty program dnia kobiet i mężczyzn

Mało kto pamięta, że zaraz po Dniu Kobiet swoje święto mają również mężczyźni. Z tej okazji, już od kilku lat, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zaprasza do wspólnego świętowania zarówno panie, jak i panów.

 

Program tegorocznej imprezy był wyjątkowo bogaty. Na scenie zaprezentowały się solistki, które na co dzień pielęgnują swoją pasję w korszeńskim MOK-u: Aleksandra Tabaka, Sandra Tomczak oraz duet Agata Gołaszewska i Krystyna Sochacka. Do łez w swoim autorskim programie rozbawił uczestników imprezy kabaret „Widelec”, który przybył do Korsz z Białegostoku, a muzyczną ucztą dla ucha był występ Jakuba Zajączkowskiego, uczestnika 10 edycji The Voice of Poland, który zaprezentował swój piękny głos w towarzystwie gitary. Na zakończenie spotkania chętni wzięli udział w karaoke.

– Występy przeplatane były losowaniem nagród, które podarowali nam nasi lokalni przedsiębiorcy. Serdeczne podziękowania składamy Agnieszce Bondar (Salon Kosmetyczny i Masażu), Dorocie Bartoszuk (Studio Uroda), Klaudii Krajewskiej i Sylwii Pawelczyk (katSalon), Maciejowi Golan (Apteka Nowa) i Urszuli Romańczuk (konsultantka Avon). Dziękujemy również firmie Maspex Food z siedzibą w Korszach – mówi Tomasz Lenkowski, dyrektor MOK w Korszach. red

Fot. MOK Korsze

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *