Wracamy do domu. Mecz Granica – Unia już na Bydgoskiej!

Wracamy do domu. Mecz Granica – Unia już na Bydgoskiej!

Już nie na wariata, jak to było w przypadku przedwyborczego zwidu, ale całkiem legalnie, z dopełnieniem wszelkich formalności. W sobotę, 25 maja, Granica Kętrzyn wróci na stadion przy Bydgoskiej, gdzie w meczu ligowym zmierzy się z Unią Susz.

 

– Deklaruję jasno – oddamy stadion do użytkowania jeszcze w maju. Opóźnienie to nie opieszałość, tylko efekt totalnego chaosu, który towarzyszy tej budowie od początku – powiedział Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna, w obszernym wywiadzie, który można przeczytać w najnowszym wydaniu Tygodnika Kętrzyńskiego.

Niejako potwierdzeniem tych słów jest częściowe oddanie obiektu do użytkowania już przed weekendowym meczem. Częściowe, bo kibice będą mogli skorzystać tylko z trybuny odkrytej. Niemniej, jak ważne jest to wydarzenie, najlepiej świadczy wpis na oficjalnej stronie internetowej Kętrzyńskiego Klubu Sportowego Granica, zapowiadający sobotni mecz: „Mamy to! Jutro wracamy na Bydgoską!”

– To dla całego naszego klubu bardzo dobra informacja – mówi Paweł Sucharzewski, członek zarządu KKS Granica. – Zawodnicy są już wyraźnie zmęczeni grą na sztucznej nawierzchni. Na naturalnej trawie gra się zdecydowanie lepiej. Jako były zawodnik, od lat związany z Granicą całym sercem, cieszę się więc podwójnie z tego, że wracamy do domu.

Sobotnie spotkanie w ramach 26 kolejki rozgrywek IV ligi, w którym Granica Kętrzyn podejmie Unię Susz, rozpocznie się o godzinie szesnastej. rm

 

Fot. kksgranicaketrzyn.pl

 

Podobne artykuły
5Komentarz
  • Zbychu
  • Dodano 24 maja 2019

  Sztuczna nawierzchnia czy to boiska czy korty promuje szybką grę.

  Odpowiedz
  • Zbychu
  • Dodano 25 maja 2019

  „Stadion przy Bydgoskiej”,może jednak nawać nasz stadion w nawiązaniu do przedwojennej historii naszego miasteczka na „Rastenburg – Stadion-Kętrzyn”

  Odpowiedz
 1. Dobrze że na bombie już nie będą grali i że nie ma już tych czaszek na stadionie.Jak deszcz,będzie padał to myślę że będzie można się ukryć pod dach trybuny.Uważam też że kobiety i dzieci to też bardzo dobry wytrawny kibic i też powinien tak jak w ekstraklasie płacić jakiś skromny datek .

  Odpowiedz
   • jerry
   • Dodano 25 maja 2019

   jest zwid i główna trybuna wyłączona i przy deszczu niestety zmokniesz .

   Odpowiedz
  • Znowu lipa
  • Dodano 25 maja 2019

  Jednak zwid.Powyborczy.A gdzie trybuna?Lipa.Miska ryżu.Miejsca pracy.Euforia.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *