Warto skorzystać z pomocy Dobrego Dietetyka!

Warto skorzystać z pomocy Dobrego Dietetyka!

Indywidualnie dopasowane programy i szereg usług pozwalających na stosowanie odpowiedniej diety – to wszystko znajdziemy w poradni Dobry Dietetyk w Kętrzynie. Do wizyty w poradni zachęca mgr Katarzyna Oskroba.

 

– Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna w Kętrzynie i Biskupcu należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych, to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard tych usług podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk. Wszystkie opracowane programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

– Przy projektowaniu planów żywienia zawsze staramy się brać pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp. – zaznacza Katarzyna Oskroba. – Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Katarzyna Oskroba jest dietetykiem z zawodu i pasji. Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (dietetyka) oraz Uniwersytetu Gdańskiego (psychologia). W celu zapewnienia lepszych, a także trwałych efektów dietoterapii pacjentów, ukończyła również praktyczny kurs z zakresu psychodietetyki. Ponadto jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

– Specjalizuję się głównie w żywieniu w chorobach metabolicznych i dietozależnych (m.in. otyłość, cukrzyca, nadciśnienie, choroby tarczycy), ale także w żywieniu kobiet przygotowujących się do ciąży, kobiet ciężarnych oraz w żywieniu dzieci – mówi Katarzyna Oskroba. – Zazwyczaj staram się unikać określenia dieta, gdyż kojarzy się to z czymś krótkoterminowym. Moim głównym celem w pracy z pacjentem jest wykształcenie zdrowych nawyków żywieniowych, które w przyszłości staną się częścią jego stylu życia. Układając programy żywieniowe uwzględniam m.in. stan zdrowia, upodobania, możliwości kulinarne, styl życia oraz wykonywany zawód.

W czasie terapii Katarzyna Oskroba bierze pod uwagę także psychologiczne mechanizmy, m.in. poziom motywacji, poczucie własnej skuteczności i wiary w sukces, a także regulację i kontrolę emocji. Mechanizmy te istotnie zwiększają skuteczność diety. W celu świadczenia usług najwyższej jakości stale pogłębia wiedzę z zakresu dietetyki oraz psychodietetyki poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

– Skupiam uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkuję skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.

Współpracuję z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, którzy na co dzień pomagają mi rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Należąc do sieci poradni, Katarzyna Oskroba bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego, organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk, jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe. Dzięki temu nieustannie zdobywa i poszerza swoją wiedzę, z której bez wątpienia należy skorzystać.

 

Poradnia Dobry Dietetyk

Kętrzyn, ul. Traugutta 7 (DH Centrum, parter), tel. 577 878 776, e-mail: k.oskroba@dobrydietetyk.pl. Godziny pracy za uzgodnieniem telefonicznym.

www.oskroba.dobrydietetyk.pl

 

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły
9  
  • zbyszek
  • Dodano 16 lipca 2019

  Koleżanka,która była 2 lata we Włoszech powiedziała: pomidory i pomidory.W naszym klimacie nie da się tak,tak jak na każdą porę roku my musimy nosić odpowiednie ubrania.

  Odpowiedz
  • zbyszek
  • Dodano 16 lipca 2019

  Koleżanka,która była 2 lata we Włoszech powiedziała: pomidory i pomidory.W naszym klimacie nie da się tak,tak jak na każdą porę roku my musimy nosić odpowiednie ubrania.

  Odpowiedz
  • Dieta cud ŻP
  • Dodano 16 lipca 2019

  Pitolenie i mieszanie ludziom w głowach. Średnio inteligentny człowiek potrafi samodzielnie zrozumieć czemu dupsko czy sadelko mu rosnie co przy okazji powoduje niekorzystne zmiany w organizmie. To wygodne życie, a przede wszystkim brak ruchu, dostep do szybkiego posilku a w tym cukry powodują że społeczeństwo tyje i choruje.
  Jeśli pani dietetyk zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi to znaczy łoby ze porady są darmowe np. w ramach NFZ???? Wątpię.

  Odpowiedz
  • dietetyk chora na raka
  • Dodano 16 lipca 2019

  to musi mieć diete , lepiej niech zapali ,wypije

  Odpowiedz
  • nie ma co robić ?
  • Dodano 16 lipca 2019

  za robotę niech się lepiej wezmie

  Odpowiedz
  • Kętrzyńska bieda
  • Dodano 17 lipca 2019

  Biedna, sama coś źle wygląda…

  Odpowiedz
  • Masz rację
  • Dodano 17 lipca 2019

  Bardzo źle wygląda sama i pewnie długo nie pożyje ,starości to napewno nie bo i rak ją zje , brak witamin dla mózgu , sił brak ,leniwa napewno i zapach jakiś od niej nie taki

  Odpowiedz
   • jednak nie masz racji
   • Dodano 24 lipca 2019

   Jesteś grubą i śmierdzącą babą czy chłopem za tym monitorem?

   Odpowiedz
  • Baśka
  • Dodano 24 lipca 2019

  Konkurencja zazdrości i nie śpi jak widać. Bardzo profesjonalna poradnia i w dzisiejszych czasach taka branża i fachowość jest bezcenna. Życzę wielu sukcesów i mądrych pacjentów.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *