W Kętrzynie wszystko będzie dobrze!

W Kętrzynie wszystko będzie dobrze!

 „Wszystko będzie dobrze” – taki tytuł nosi piosenka o Kętrzynie. Wyśpiewali ją mieszkańcy w towarzystwie władz miasta i dyrektora Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Do piosenki powstał już nawet teledysk, który nakręcił, wyreżyserował i zmontował… zastępca burmistrza miasta.

 

Na pomysł nagrania piosenki wpadł Bartłomiej Zdanowicz, dyrektor KCK.

– Chcieliśmy wnieść trochę optymizmu do naszej epidemicznej codzienności, trochę wynagrodzić mieszkańcom odwołane imprezy – mówi dyrektor KCK, który do wspólnego śpiewania zaprosił zastępcę burmistrza Kętrzyna. – Pan burmistrz śpiewa od lat, tylko się z tym kryje. Cieszę się, że przyjął zaproszenie – mówi Zdanowicz.

Słowa do piosenki napisał Grzegorz Porowski, a muzykę Kamil Mikuła. Śpiewają m.in. Ola Jeznach, Włodzimierz Chmal, Michał Kasperowicz, Ula Kosaty, a także Maciej Wróbel i Bartłomiej Zdanowicz.

– Świetny pomysł, idealna okazja do promocji miasta – mówi Maciej Wróbel, zastępca burmistrza Kętrzyna. – Bo w samym teledysku starałem się pokazać to z czego Kętrzyn jest znany, a przede wszystkich ludzi, bo siłą miasta są właśnie oni. Tak zresztą jest w piosence – dodaje Maciej Wróbel. Karina Pac

Premiera w czwartek, 11 czerwca, o 12.00 na FB i YT Miasta Kętrzyn

 

Zdjęcie: Do piosenki powstał też teledysk. Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kętrzyn

Podobne artykuły
1
    • zgroza aka terror sprawiedliwosci
    • Dodano 11 czerwca 2020

    bwhahahahahha w takiej ruinie z wrogami w innych powiatowych melinach (tak w najwiekszym skrocie z mozliwych)…oo tak na pewno hahahhahaha zalosne xD

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *