Ulica Zientary-Malewskiej wyremontowana przed czasem

Ulica Zientary-Malewskiej wyremontowana przed czasem

Trzy miesiące przed czasem została oddana do użytku ulica Zientary-Malewskiej w Kętrzynie. Oficjalne otwarcie wyremontowanej drogi odbyło się w czwartkowy poranek.

 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, oficjalne otwarcie wyremontowanej ulicy nie miało charakteru uroczystości. Było skromnie, cicho i w ściśle ograniczonym gronie uczestników.

– Nie ma wielkiej „pompy”, bo przed nami jeszcze dużo pracy przy remoncie ulicy Olsztyńskiej. Remont tych dwóch ulic traktuję jako jeden projekt – powiedział Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna.

Całkowity koszt remontu Zientary-Malewskiej i Olsztyńskiej szacowany jest na 2,5 miliona złotych. Pieniądze pochodzą z Funduszu Dróg Samorządowych. Wykonawcą inwestycji jest firma Biostan, która – jak mówi jej przedstawiciel – ze względu na sprzyjające  warunki atmosferyczne zimą, uporała się z zadaniem trzy miesiące przed umówionym terminem. rm

Fot. Robert Majchrzak

Podobne artykuły
2  
  • zbych
  • Dodano 6 sierpnia 2020

  Dobra,jeżeli 3 miesiące szybciej to co z płatnościami za dzieło,które ktoś musiał wliczyć w planie inwestycji tu jak dla mnie jest zagwozdka czy miasto stać na taki zryw w kasie miejskiej czy inwestor poczeka z kasą i za 3 miesiące odbierze czek ? Tak pytam bo w tym jest wielka sprawa jak prowadzi się biznes.

  Odpowiedz
   • Hi hi hi...
   • Dodano 7 sierpnia 2020

   Też się zastanawiam:pyta się Jerzy czy jeży się pyta?

   Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *