Trener reprezentacji trenował młodych piłkarzy z Kętrzyna i okolic

Trener reprezentacji trenował młodych piłkarzy z Kętrzyna i okolic

Przejście z obrony do ataku to główny element treningu, który z młodymi zawodnikami z Kętrzyna i okolic przeprowadził Przemysław Małecki. Trener, który ma w dorobku pracę z młodzieżowymi reprezentacjami Polski, przyjechał na zaproszenie Kętrzyńskiego Klubu Sportowego Granica.

 

W treningu z Przemysławem Małeckim (kadry narodowe U-16, U-17, U-21 oraz praca w Amice Wronki, Lechu Poznań i Zagłębiu Lubin) wzięło udział 22 zawodników. Oprócz Granicy Kętrzyn, na stadionie przy ulicy Bydgoskiej pojawili się też młodzi gracze Juranda Barciany i Reduty Bisztynek.

– Myślę, że to doskonała okazja do przedstawienia piłkarzom oraz trenerom Granicy ciekawych elementów szkoleniowych oraz podzielenia się z nimi własnymi doświadczeniami, umiejętnościami i wiedzą – powiedział Przemysław Małecki podczas krótkiej konferencji prasowej przed treningiem.

Pomysłodawcą i organizatorem przyjazdu trenera kadr narodowych do Kętrzyna jest Robert Reszka. Członek zarządu KKS Granica zna Małeckiego z czasów gry w klubach z Wielkopolski.

– Jeżeli nadarzy się taka okazja, to zapewne tego typu spotkań z trenerami będzie w Kętrzynie jeszcze więcej – mówi Robert Reszka. – Przyniesie to wymierne efekty zarówno dla trenerów, jak i piłkarzy naszego klubu.

Przemysław Małecki przyjechał do Kętrzyna na dwa dni. Po piątkowym treningu, na sobotę zaplanowano spotkanie konferencyjne z lokalnymi trenerami. Sponsorem akcji jest Hotel Zamek Ryn. rm

Zdjęcie: W treningu z Przemysławem Małeckim wzięli udział młodzi zawodnicy z Kętrzyna, Barcian i Bisztynka. Fot. Robert Majchrzak

 

Podobne artykuły
2Komentarz
 1. To jego wychowankowie tak zagrali kiepsko z Kolumbią ?Niech tam podpowie trenerowi U20 Magierze jak mają grać .Uważam że dobrze że był ,a gracze Orląt Reszel czy z Korsz , czemu nie zobaczyli jego i nie pokazali się jemu ?

  Odpowiedz
  • Zbychu
  • Dodano 25 maja 2019

  O proszę sponsorem szkolenia jest Hotel Zamku Ryn -można -można !

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *