Tragedia w Pręgowie. Strażacy znaleźli zwęglone ciało

Tragedia w Pręgowie. Strażacy znaleźli zwęglone ciało

Tragiczny w skutkach okazał się pożar budynku mieszkalnego w Pręgowie, w gminie Kętrzyn. W pogorzelisku strażacy znaleźli zwęglone ciało.

 

Tragedia rozegrała się w piątek, 15 maja, po godzinie 4.00. Jak informuje st. sierż. Anna Baluta z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, budynek w całości był objęty ogniem.

– W budynku zamieszkiwał 69-letni mężczyzna, który opuścił budynek samodzielnie. Ze względu na inne dolegliwości, niezwiązane z pożarem, mężczyzna został przewieziony do szpitala – mówi Anna Baluta.

Po zakończonej akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń spalonego budynku, strażacy znaleźli zwęglone ciało. Funkcjonariusze, pracując pod nadzorem prokuratora, ustalają tożsamość ofiary i wyjaśniają szczegóły zdarzenia. rm

Fot. OSP Reszel

Podobne artykuły
  • zgroza aka terror sprawiedliwosci
  • Dodano 15 maja 2020

  cos w miare czesto macie te pozary wokol siebie z ofiarami smietelnymi, ale i tak wiem, ze nie zastanowicie sie nad tym ani troche (tak doglebniej)
  powinniscie to potraktowac jako „zapowiedz” tego z czym bedziecie musieli sie wrecz zapoznac a bedzie to dotyczylo waszego wieloletniego idola…zbyt wiele przeslanek wskazuje na to, by potwierdzic, ze dzieki niemu jestescie wskazani w sumie na cos gorszego niz covid-19 (jesli to czytasz i dalej nie jestes w stanie domyslic sie czego dotyczyc ma ta zapowiadana plaga to nie badz zdziwiony, ze jawnie traktuje cie w sposob gorzej niz lekcewazacy…cebulakow nie szanuja nigdzie a ten „kraj” istnieje tylko na papierze)
  to tyle ale na razie bo najgorsze przed wami (w wiekszosci)

  Odpowiedz
  • ciekawski
  • Dodano 15 maja 2020

  Bardzo smutna wiadomości, ale dla obrazu sytuacji chciałbym zauważyć, że to raczej nie policjanci znaleźli zwłoki. Strażacy po kilku godzinach ciężkiej pracy, szczególnie przerzucania gruzu i zawaliska odkryli ciało denata. Trochę rzetelności……. nic oczywiście nie ujmując funkcjonariuszom Policji.

  Odpowiedz
  • to dom czy obora
  • Dodano 16 maja 2020

  na dom nie wygląda

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *