Tragedia w Leginach! Utonął 54-letni mieszkaniec Reszla

Tragedia w Leginach! Utonął 54-letni mieszkaniec Reszla

To tragicznego w skutkach zdarzenia doszło minionej niedzieli w Leginach, w gminie Reszel. W zbiorniku wodnym, na terenie prywatnej posesji, utonął 54-etni mężczyzna.

 

Do zdarzenia doszło około godziny piętnastej. Na miejsce przybyli zaalarmowani strażacy ochotnicy z Reszla oraz strażacy z KP PSP w Kętrzynie, którzy przywieźli łódź ratunkową. To właśnie oni wyłowili z wody ciało 54-latka, jak się okazało, mieszkańca Reszla. Lekarz przybyły na miejsce zdarzenia stwierdził zgon.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nadzorem prokuratora. Jak poinformowała st. sierż. Anna Baluta, p.o. rzecznika prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie, okoliczności i przyczyny śmierci nie są jeszcze znane. red

 

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Robert Majchrzak

 

Podobne artykuły
1 Komentarzy
    • "dzieciaku ogarnij się"
    • Dodano 4 czerwca 2019

    Tragedia w szpitalu ! Z powodu braku chirurga pacjent z krwotokiem przewieziony do Giżycka gdzie był operowany i zmarł. Pytanie do starosty Michała Kochanowskiego z serii pytań o roboczej nazwie ” dzieciaku garnij się” : kto personalnie odpowiada za bezzasadne zamknięcie chirurgii – chirurdzy są i czekają na otwarcie oddziału ? kogo można pociągnąć do odpowiedzialności karnej ? radnych powiatu? czy zarząd? może starostę? — pytanie zostanie na najbliższej sesji rady powiatu.

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *