Trafił za kraty za pobicie i kradzież alkoholu

Trafił za kraty za pobicie i kradzież alkoholu

Dwanaście lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi, który pobił właściciela sklepu, a następnie ukradł alkohol. Mieszkaniec Kętrzyn przebywa już w areszcie.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, 17 listopada. Około godzin 9.45 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że do jednego ze sklepów na terenie miasta wszedł mężczyzna, który bez powodu zaatakował właściciela, a następnie ukradł cztery butelki alkoholu.

– We wskazane miejsce pojechali policjanci, którzy ustalili, że do sklepu wszedł mężczyzna, który początkowo zaatakował, bijąc pięścią w twarz właściciela lokalu, a następnie ukradł cztery butelki wódki o łącznej wartości blisko 100 złotych. Mężczyzna z łupem uciekł ze sklepu – relacjonuje asp. Ewelina Piaścik, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie.

Pracujący nad tą sprawą kryminalni ustali sprawcę rozboju. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 32-latkowi. W ubiegły piątek Sąd Rejonowy w Kętrzynie przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy, trzymiesięczny areszt. Za przestępstwo rozboju kodeks karny przewiduje karę nawet dwunastu lat pozbawienia wolności. red

Zdjęcie ilustracyjne

Podobne artykuły
3  
  • wrzos
  • Dodano 24 listopada 2020

  W obecnej sytuacji to nasi handlowcy powinni być najbardziej doceniani przez kętrzyniaków.
  O całym zajściu to nawet nie ma co komentować bo nie ma żadnego wpisu na ten temat.

  Odpowiedz
  • strajk kobiet
  • Dodano 24 listopada 2020

  strajk kobiet, czy policjanci to bandyci?

  Odpowiedz
   • Kamila
   • Dodano 24 listopada 2020

   jak to ? przecież mają rodziny

   Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *