Tarzan Boy i lokalne zespoły królowały w Korszach

Tarzan Boy i lokalne zespoły królowały w Korszach

W ostatnią sobotę lipca na Publicznym Miejscu Spotkań w Korszach odbyła się „Lipcówka z Grochówką”. Był to piknik organizacji pozarządowych z gminy Korsze.

 

Zabawa rozpoczęła się od konkursów dla dzieci, które przygotowała Agata Gołaszewska.  Każdy uczestnik zabawy nagrodzony został upominkiem. Tradycyjnie w pikniku uczestniczył też Ryszard Ostrowski, burmistrz Korsz, który życzył uczestnikom dobrej zabawy.

– Impreza był doskonałą okazją do zaprezentowania się lokalnych zespołów. Na korszeńskiej scenie zaśpiewały: Baby z Babieńca, Korszenianki, Ani Babki i Sekret. Na scenie zaprezentował się również Jan Krupczak – relacjonuje Tomasz Lenkowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Korszach. – Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska tematyczne. Klub Seniora „Pod Dębem” przygotował loterię fantową, panie z Klubu Seniora „Bratek” oraz ze Stowarzyszenia „Pomost” serwowały słodkie wypieki i swojskie jadło. Przepyszna grochówka przygotowana przez panie wolontariuszki z Klubu Seniora „Bratek” cieszyła podniebienia uczestników „lipcówki”.

Gwiazdą wieczoru był Tarzan Boy, który porwał publiczność swoimi tanecznymi utworami. Do późnych godzin nocnych imprezę poprowadził Dj Danny D.

Organizatorami imprezy byli: Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Otwarte Drzwi”, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach. Imprezę finansowo wsparła Gmina Korsze. red

 

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *