Tancerze z Kętrzyna najmocniejsi w Tucholi!

Tancerze z Kętrzyna najmocniejsi w Tucholi!

Reprezentacja kętrzyńskich tancerzy okazał się najmocniejsza w Ogólnopolskim Turnieju Breakdance „Break a leg II”, który odbył się w Tucholi. Łącznie cztery razy stanęli na podium.

 

– Naszym marzeniem jest mieć tylu znakomitych i wspaniałych tancerzy, tak jak Kętrzyn – takimi słowami skomentowali naszą grupę organizatorzy imprezy, pracownicy Tucholskiego Ośrodka Kultury, podczas ceremonii wręczania nagród. To mówi wszystko.

Jednak zdaniem Piotra Frąckiewicza, instruktora tancerzy z Kętrzyn, nie sukces jest najważniejszy, a wspaniała zabawa i integracja z tancerzami z innych miast.

– Na turnieju spotkaliśmy się z Oskarem Świdrem, który obecnie studiuje we Wrocławiu oraz Patrykiem Masłowskim, studentem z Gdańska. Ta dwójka znakomitych tancerzy, wiele lat trenowała wspólnie z nami oraz jeździła po Polsce i Europie. Obecnie studiują w odległych o

setki kilometrów miastach, jednak czują silną więź z grupą i każdą wolną chwilę chętnie spędzają z nami. To jest największa wartość jakiej nauczyli się przez lata trenowania w Kętrzynie: Ekipa jest jak rodzina, na dobre i na złe, na zawsze! – zaznacza Piotr Frąckiewicz. – Z pewnością spotkamy się wspólnie na wielu podobnych turniejach.

Kętrzynianie chwalą sobie udział w tucholskim turnieju. Ich zdaniem impreza wypadła znakomicie. Oprócz nich w turnieju wzięli też udział reprezentanci Pomorza, Bydgoszczy i Grudziądza. red

 

Wyniki

Kategoria dla dzieci 2vs2 do 14 lat: 1. „Myśliwy” i „Borowik” (Kętrzyn), 2. „Wika” i „Soliwoda” (Kętrzyn/Olsztyn). Kategoria dla dorosłych 2vs2: 2. „Chorzel” i „Matyz” (Ryn/Bielawa), 3. „Lil Drill” i „Masło” (Kętrzyn).

 

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *