Skorzystaj z usług fotograficznych na najwyższym poziomie. Zaprasza Fox Studio

Skorzystaj z usług fotograficznych na najwyższym poziomie. Zaprasza Fox Studio

Wysoka jakość i kreatywność w realizacji zleceń – to znaki rozpoznawcze firmy Fox Studio, nowego punktu usług fotograficznych w Kętrzynie. Jeżeli dodamy do tego atrakcyjne, konkurencyjne ceny, otrzymujemy produkt wręcz idealny!

 

Fox Studio to nowy projekt Roksany Kuper i Dariusza Poniatowskiego – pasjonatów fotografii z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zawodu fotografa. Co skłoniło ich do uruchomienia nowego punktu?

– To realizacja własnych marzeń i chęć dalszego rozwoju zawodowego – mówi stanowczo Darek.

Fox Studio mieści się na niskim parterze Domu Handlowego „Sukces”, naprzeciwko kościoła św. Katarzyny. To idealne miejsce na zrobienie zdjęć do dokumentów, sesji zdjęciowej, czy też omówienie zlecenia poza siedzibą firmy. Na miejscu można uzgodnić wszelkie warunki współpracy.

– W tym celu ustawiliśmy w naszym studio wygodną kanapę – mówi Darek. – Chcemy, że nasz klient czuł się z nami dobrze już od samego początku.

Wachlarz usług Fox Studio jest bardzo szeroki: od wspomnianych już zdjęć do dokumentów, po sesje rodzinne, dziecięce i zdjęcia okolicznościowe – studyjne i plenerowe. Do tego fotoreportaże z wszelkich uroczystości.

– Fotografujemy wszelkiego rodzaju imprezy, bale, komunie – mówi Darek. – Ale też na przykład czterdzieste urodziny.

Oprócz tego w szerokiej gamie usług nowego punktu fotograficznego znajduje się standardowe wywoływanie odbitek lub odnawianie starych zdjęć, poprzez retusz i niwelowanie uszkodzeń. Wszystkie usługi cechuje wysoka jakość i kreatywność w ich realizacji oraz atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Fox Studio czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

rm

Podobne artykuły
3Komentarz
  • komu to potrzebne
  • Dodano 3 czerwca 2018

  w kazdej komórce aparat jest

  Odpowiedz
   • Marcin
   • Dodano 3 czerwca 2018

   wibrator tez jest więc naprzód…

   Odpowiedz
   • I
   • Dodano 6 czerwca 2018

   To zrób sobie nim zdjecie dk dowodu badz na własnym ślubie

   Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *