Rzecznik praw obywatelskich odwiedzi Kętrzyn. Przyjdź i zgłoś swój problem

Rzecznik praw obywatelskich odwiedzi Kętrzyn. Przyjdź i zgłoś swój problem

Dr Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich, zaprasza na otwarte spotkanie w Kętrzynie, które odbędzie się 16 maja w Powiatowym Domu Kultury. Na spotkanie można po prostu przyjść, ale można też zarejestrować się wcześniej.

 

Na spotkanie zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby opowiedzieć rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają. Zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju. Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do swojego biura. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.

Na czym polega spotkanie? Na początku rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą. Chętni na udział w spotkaniu mogą zarejestrować się już wcześniej, na stronie internetowej www.rpo.gov.pl, mailowo: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl lub telefonicznie: (22) 55 17 944. Nie jest to jednak niezbędne do wzięcia udziału w spotkaniu, a jedynie ułatwia jego organizację. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

red

 

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

16 maja 2018 r. (środa), godz. 11.30-13.30, Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie, ul. Pocztowa 13 (parter, Galeria Dolna).

Podobne artykuły
3  
  • ja pójdę
  • Dodano 11 maja 2018

  poskarże się na urzędy ,sąd , biurokrację , przekręty w kętrzynie

  Odpowiedz
   • Helena
   • Dodano 11 maja 2018

   Jak masz info o przekretach to drogę kieruj do prokuratury. Chyba że chcesz przekazać info że twój przekręt nie przeszedł.

   Odpowiedz
  • gubernator
  • Dodano 15 maja 2018

  paczcie pit-i-zus-płatnicy jak was w trąbę robią
  (jak kenczyn-biurwy tak i wawa-biurwy i media-urwy)
  :
  mówią żeście obywatele
  a robią rzecznika praw
  – nie rzecznika obywateli

  i PO i PIS
  niezmiennie
  daje popis inteligencickiego zakłamania,
  aby robole i tzw. przedsiębiorcy futrowali ich, darmozjadów

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *