Rusza przebudowa drogi powiatowej z Garbna do Skandawy

Rusza przebudowa drogi powiatowej z Garbna do Skandawy

Ponad 760 tysięcy złotych wyniesie koszt przebudowy drogi z Garbna do Skandawy w gminie Barciany. Umowę na realizację tego zadania podpisano w piątek, 18 maja, w Starostwie Powiatowym  w Kętrzynie.

 

Umowę na przebudowę kolejnej drogi powiatowej podpisali: Jarosław Pieniak – starosta kętrzyński, Zbigniew Olenkowicz – wicestarosta oraz Jacek Pasik – dyrektor oddziału Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, które wykona prace budowlane. Dokładna wartość inwestycji wynosi 760 522,28 zł.

red

Fot. Katarzyna Kopeć

Podobne artykuły
4Komentarz
  • tentyptakma
  • Dodano 18 maja 2018

  Olenkowiczu skończ z tą retoryką „będzie” „zrobimy” bo to nie rusza. to nadal stoi w miejscu tak jak stało. Realizujesz plan który sam wstrzymywales. Zacznij się pakować to juz coś konkretnego. Zapraszasz media zeby nam mydlic ale to nie działa.

  Odpowiedz
  • zbyszek
  • Dodano 18 maja 2018

  Taka droga i tylko tyle ma kosztować to ułamek kwoty naprawy rządoej limuzyny po stłuczce.Programy komputerowe,które idą w miliony milionów czegos tu nie umiem ogarnąć.

  Odpowiedz
   • trzeźwy
   • Dodano 18 maja 2018

   To jest pompka z byle czego. Przy takich drobnostkach tyle szumu. A projekty unijne za wielkie pieniądze przedstawione lakonicznie. Z opowiesci kucharza wynika ze tablica ogloszeniowa, licznik kolejki czy system kompuerowy w geodezji i na to pozyskali tyle milionów z czego 1.5 miliona z kasy powiatu pójdzie. No poprostu bajecznie. Akl pozyskujemy unijne projekty, robimy wiele…. znamy te projekty połowa kasy na szkolenia i hotele które wciągnie sieć zagraniczna. Reszta na zbędny sprzęt no ale naklejka UE będzie na okładce. A de facto te 1.5 mln swoich pieniędzy wystarczyłoby na zakup niezbędnych narzędzi. Takich Unia lubi merdajacych ogonkiem.

   Odpowiedz
  • dziady rozsiedli sie na fotce
  • Dodano 18 maja 2018

  i te grosze dzielą między sobą na trzech

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *