Przez cały tydzień można obserwować pracę rzeźbiarzy

Przez cały tydzień można obserwować pracę rzeźbiarzy

Od poniedziałku na terenie Wilczego Szańca trwają międzynarodowe warsztaty rzeźbiarskie. To już ósma edycja tego przedsięwzięcia, organizowanego przez Nadleśnictwo Srokowo.

 

– Przez cały tydzień w Wilczym Szańcu można obserwować pracę ośmiorga artystów rzeźbiących w drewnie – informuje Zenon Piotrowicz, nadleśniczy Nadleśnictwa Srokowo. – Motywem przewodnim warsztatów jest 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Prace wykonane podczas warsztatów wzbogacą wystawę historyczną „Powstanie Warszawskie”, która znajduje się na terenie Ośrodka Edukacji Historyczno-Przyrodniczej Wilczy Szaniec. Uroczyste zakończenie warsztatów odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 września, o godzinie szesnastej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie posadzenie dębów z okazji 100-lecia niepodległości.

rm

Fot. Nadleśnictwo Srokowo

Podobne artykuły
3Komentarz
  • zbyszek
  • Dodano 4 września 2018

  Byly za parczem w lesie potężne głazy w tym roku już ich nie widziałem a dowiedziałem się,że 1 tona takich glazów to 1000 euro.

  Odpowiedz
  • ewa nie z raju
  • Dodano 4 września 2018

  zbysiu nie chcę być niegrzeczna ale co to ma wspólnego z tematem ? ” Przez cały tydzień można obserwować pracę rzeźbiarzy ”
  No chyba , że uprzejmie donoszę itd

  Odpowiedz
  • AOP by
  • Dodano 23 września 2018

  Skąd materiały , z Puszczy Piskiej?

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *