Przed podróżą zapalił sobie skręta. Zatrzymali go policjanci

Przed podróżą zapalił sobie skręta. Zatrzymali go policjanci

Kętrzyńscy dzielnicowi zatrzymali 27-letniego kierowcę Passata, który posiadał przy sobie marihuanę. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał też, że pół godziny wcześniej palił narkotyk.

Do zdarzenia doszło minionej środy. O godzinie 19.25 kętrzyńscy dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem VW Passat. W trakcie kontroli, kierujący autem 27-letni mieszkaniec gminy Srokowo, zachowywał się bardzo nerwowo. Po dokładnym sprawdzeniu auta okazało się, że mężczyzna miał w schowku trzy zawiniątka, w których był susz roślinny. Dodatkowo przyznał się funkcjonariuszom, że pół godziny wcześniej palił narkotyk. Po przeprowadzeniu testu narkotykowego okazało się, że była to marihuana. 27-latkowi została pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających. On sam został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Teraz, za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających, grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do trzech lat.

red

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. auto-motor-i-sport.pl

Podobne artykuły
1
    • Bartek
    • Dodano 18 czerwca 2018

    „Palil Narkotyk „haha o sku..rwesyn narkoman jeden

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *