Poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości trafili za kraty

Poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości trafili za kraty

Reszelscy policjanci, przy pomocy wykładowców z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, zatrzymali dwóch mieszkańców Reszla poszukiwanych przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni niemal natychmiast trafili za kraty.

 

Praktycznie codziennie policjanci zatrzymują osoby będące w zainteresowaniu wymiaru sprawiedliwości. Dzięki pomocy gości z WSPol, policjanci z Reszla zatrzymali kolejnych dwóch poszukiwanych, którzy nie chcieli stawić się sami do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyźni byli poszukiwani przez sąd na podstawie nakazów doprowadzenia.
We wtorek,  19 maja, kilka minut przed godziną siódmą, na ulicy Racławickiej reszelscy policjanci wraz z wykładowcami z WSPol zatrzymali 37-letniego mieszkańca miasta, który poszukiwany był za przestępstwo wymuszenia rozbójniczego. Mężczyzna spędzi w zakładzie karnym najbliższe trzy miesiące.
Po dwóch godzinach na ulicy Sienkiewicza funkcjonariusze WSPol zatrzymali kolejnego poszukiwanego, który unikał zasądzonej kary. Jest nim 60-letni mieszkaniec Reszla, który miał na koncie nieuregulowaną grzywnę . W związku z tym sąd zasądził wobec niego wykonanie zastępczej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna spędzi za kratkami kilka tygodni. red

 

Zdjęcie: Jeden z zatrzymanych w Reszlu w rękach policjantów. Fot. KPP Kętrzyn

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *