Zamknij

Porażki w III lidze

09:19, 22.05.2016
Skomentuj

Granica Kętrzyn i MKS Korsze doznały kolejnych porażek w rozgrywkach III ligi. Kętrzynianie ulegli Concordii Elbląg, natomiast MKS nie sprostał Romincie Gołdap.

W meczu, który odbył się w Kętrzynie, gospodarze nie sprostali walczącej o pozostanie w III lidze drużynie z Elbląga. Porażka 2:4 nie oznacza jednak, że kętrzynianie grali źle. Widoczny był jednak brak Tomasza Bobrowskiego, który doznał kontuzji w środowym spotkaniu ze Startem Działdowo.

Po meczu Granicy z Concordią wypowiedzieli się trenerzy obydwu drużyn:

[WIDEO]10[/WIDEO]

Swojego dorobku punktowego nie powiększył też MKS, choć w 88 minucie gry miał na koncie punkt za remis. Dwie minuty później gospodarzom przyznano jednak rzut karny, który został zamieniony na zwycięską bramkę.

Kolejne mecze nasze zespoły rozegrają w najbliższy czwartek i sobotę. 26 maja MKS podejmie KS Wasilków, natomiast dwa dni później Granica zmierzy się w Białymstoku z rezerwami Jagiellonii.

rm, rr

Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg 2:4 (1:2)

Bramki: Kacper Rałowiec (22`), Damian Awtuch (90+1`) - Jean Claude Essomba (5`), Michał Kiełtyka (22 i 83`), Patryk Burzyński (90+2`).

Rominta Gołdap - MKS Korsze 2:1 (1:0)

Bramki: Tomasz Kamiński (21`), Dawid Paszkowski (90` k) - Paweł Kowalewski (88`).