Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę autobusu!

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę autobusu!

Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał kierowca autobusu rejsowego, którego zatrzymali do kontroli policjanci z kętrzyńskiej „drogówki”. Za jazdę na podwójnym gazie grozi mu teraz dwuletni pobyt w więzieniu.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 lipca, o godzinie 10.30. Na ulicy Dworcowej w Kętrzynie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej autobus. Jak się okazało, kierujący pojazdem 53-letni mieszkaniec gminy Korsze wsiadł za kierownicę pojazdu mając ponad pół promila alkoholu w organizmie.

– Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Mężczyzna tłumaczył, że dzień wcześniej pił

alkohol i nie sądził, że jeszcze jest pijany – relacjonuje asp. Ewelina Piaścik z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Na miejsce, za pośrednictwem właściciela firmy przewozowej, stawił się trzeźwy kierowca, który kontynuował rejs z Kętrzyna do Korsz. 53-latek odpowie wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem. red

 

Zdjęcie ilustracyjne

Podobne artykuły
8  
  • Pan M
  • Dodano 29 lipca 2020

  Aparatczycy PiS i AS od lat systemowo wspólnymi siłami niszczyli transport publiczny w powiecie. Ostatecznie zafundowali protezę w postaci firm krzak kursujących na wybranych liniach bez ładu i sładu. Czy ten przypadek to kolejny kwiatek w pakiecie niekompetencja plus?

  Odpowiedz
   • Nie lubię pękniętej rury Rafałka
   • Dodano 29 lipca 2020

   Panie M.Cierpisz na demencję starczą,tak bywa.To za kadencji byłego burmajstra z Kętrzyna zniknął transport międzymiastowy,a był on z PSL-u=to tak dla przypomnienia.

   Odpowiedz
  • Pan M
  • Dodano 29 lipca 2020

  Hećman był fatalnym burmistrzem podobnie jak Prokop, Niedziółka, Kochanowski, Rypina – komisarzem/starostą/przewodniczącym rady* (*niepotrzebne skreślić). Jednak za politykę transportową w obszarze powiatu odpowiada starosta – czyli wcześniej Niedziółka, a obecnie Kochanowski – ten który nie umie wywiązać się ze swojego obowiązku w odniesieniu do ruchu drogowego. Z kolei Rypina nie przygotował oczekiwanego planu transportowego. Zatem dwa a nawet trzy płuca panie Kochanowski, co???

  Odpowiedz
  • Pan K
  • Dodano 30 lipca 2020

  Panie M czy Mi…icz Pan chyba jako jedyny posiada predyspozycje do pełnienia funkcji Komisarza Powiatowego .Niech Pan wraca z Warszawy do Kętrzyna, wówczas wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

  Odpowiedz
  • Pan M
  • Dodano 30 lipca 2020

  Nie posiadam. Najwyraźniej nadal mnie Pan mylisz z Kimś innym. No nic. Posiadam natomiast wystarczającą wiedzę, by zarzucać Niedziółce, Kochanowskiemu i Rypinie brak kompetencji w obszarze o którym pisałem wcześniej.

  Odpowiedz
  • Pan K
  • Dodano 30 lipca 2020

  Pierwsza sprawa co to jest za forma cyt. ,Pan mylisz z Kimś innym”.
  Co do określonych kompetencji oraz poczucia ,że posiada się uprawnienie do krytykowana wszystkich i wszystkiego nastręcza szereg watpliwosci
  To jest ocena własna, ponieważ nikt nie jest wstanie tego zweryfikować ,Pan występuje incognito albo nie chcę się przyznać iż został Pan rozszyfrowany,ale pisząc w tym miejscu ma Pan prawo,aby nie ujawniać Swojej tożsamości .
  Na koniec nie jestem przekonany czy polemika za pomocą postów cokolwiek konstruktywnego wnosi.
  Pozdrawiam!

  Odpowiedz
   • Pan M
   • Dodano 30 lipca 2020

   Nadal mnie Pan mylisz z kimś innym – to forma grzecznościowa dla popularnego w internecie domyślnego „ty”. Pisząc do mnie panie Mi…icz, uznaję że bierzesz mnie Pan za kogoś innego. Nawiasem mówiąc w dyskusji w takiej formie, pewną konwencją jest używanie nicków, a nie pełnych danych osobowych z numerem pesel włącznie. Swoją drogą moje nazwisko – Wam, drodzy adwersarze – wiele nie powie, a tylko obawiam się – sprowadzi dyskusję na temat „kto to i od kogo”. I znów przyboczniaki obu włodarzy zamiast udawać że coś robią na publicznych synekurach zajmą się śledztwem. To już wolę być Panem M – przynajmniej ciężar dyskusji oscyluje wokół meritum formułowanych przeze mnie treści i problematyki której one dotyczą.
   PS.
   Zarzucanie nieprawidłowości działań a ich autorom niekompetencji to nie jest ocena własna. To wynik zestawienia działań ignorantów z obiektywnym punktem odniesienia. I to nie podlega weryfikacji, a już na pewno nie przez uzurpatorów na stołkach namaszczonych politycznie przez lokalnych kacyków. Wy radni czy tam inni urzędnicy możecie wedle woli politycznej swoich koalicjantów czy odpowiednio mocodawców umawiać się że czarne jest białe lub niebieskie a prawo grawitacji nie działa, ale to tylko Wasz teatrzyk na który nikt spoza niego nie zwróci uwagi. Wystarczy tylko uruchomić oficjalne procedury.

   Odpowiedz
  • K
  • Dodano 31 lipca 2020

  Postaram się krótko nie jestem Pana adwersarzem jedynie interlokutorem.
  Pozwoli Pan iż prowadzac z Panem polemikę w niektórych kwestiach zostanę przy swoim zdaniu.
  Natomiast trudno Panu czynić zarzuty ,że nie godzi się Pan na ignorancję i brak fachowosci .

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *