Policjanci poszukują Damiana Wiśniewskiego

Policjanci poszukują Damiana Wiśniewskiego

Policjanci z Kętrzyna poszukują Damiana Wiśniewskiego. 22-latek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie lub w najbliższej jednostce policji.

 

Policjanci z Kętrzyna poszukują Damiana Wiśniewskiego. 22-latek wyszedł z miejsca zamieszkania w środę (26 czerwca br.) w godzinach nocnych i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Damian Wiśniewski ma ok. 180-185 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, na twarzy dwudniowy zarost, posiada wyciętą część brwi nad prawym okiem. Ubrany był w koszulkę na krótki rękaw koloru jasno niebieskiego bez nadruków, krótkie spodenki ortalionowe koloru czarnego, czarne skarpetki oraz kapcie góralskie w kol. jasnym. Damian posiada umiarkowany stopień niepełnosprawności umysłowej. W chwili opuszczenia mieszkania nie zabrał ze sobą okularów. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce policji. KPP Kętrzyn

 

Podobne artykuły
1 Komentarzy
    • Rebeka Rosenberg
    • Dodano 28 czerwca 2019

    kilka dni temu był w Marszewie

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *