Po puchar Nordic Walking ścieżkami Wilczego Szańca

Po puchar Nordic Walking ścieżkami Wilczego Szańca

Propagowanie aktywnej formy wypoczynku i zdrowego trybu życia to cele Jesiennego Otwartego Rajdu Nordic Walking. Impreza odbędzie się 24 listopada w Wilczym Szańcu.

 

W imprezie mogą wziąć udział wszyscy chętni, a rajd odbędzie się bez podziału na kategorie wiekowe. Uczestników obowiązuje strój sportowy i posiadanie kijków do Nordic Walking. Każdy z uczestników może liczyć na ciepły posiłek przy ognisku oraz okolicznościowy medal. Najlepsi technicznie (kobieta i mężczyzna) otrzymają natomiast puchary przyznane przez licencjonowanego sędziego.

Uczestnicy rajdu będą rywalizować na pięciokilometrowej trasie na terenie Wilczego Szańca. Na godzinę jedenastą organizatorzy zaplanowali rozgrzewkę. Piętnaście minut później nastąpi jednoczesny start kobiet i mężczyzn. Na kwadrans po dwunastej zaplanowane jest zakończenie rajdu. Organizatorami imprezy są Warmińsko Mazurskie Zrzeszenie LZS, Nadleśnictwo Srokowo, – Powiat Kętrzyński i Gmina Kętrzyn.

rm

 

Fot. Internet

Podobne artykuły
3Komentarz
  • Genia
  • Dodano 14 listopada 2018

  Czy dojazd do miejsca wymarszu na własną rękę , czy zorganizowany.

  Odpowiedz
   • Refleksyjny Antonio
   • Dodano 15 listopada 2018

   Genowefo dawaj z kapcia

   Odpowiedz
  • Rebeka Rosenberg
  • Dodano 15 listopada 2018

  …no widać, że jak Wilczy Szaniec wyrwano z rąk cwanych judejczyków z Austrii…to wreszcie dzieje się tam wiele ciekawych rzeczy…no i ten Rajd Nordycki…

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *