Zamknij

Piłkarska sobota: Dwa punkty w czterech meczach, piąty przerwany

19:04, 08.09.2018
Skomentuj

Remisami Orląt Reszel i MKS-u Korsze oraz porażkami Granicy Kętrzyn i Wilczka Wilkowo zakończyła się szósta seria gier w piłkarskiej IV lidze i klasie okręgowej. A-klasowe spotkanie Juranda Barciany zostało przerwane w 65 minucie.

Najwyższej porażki doznał Wilczek, który uległ na wyjeździe Vęgorii Węgorzewo 2:6. Po tym meczu drużyna ze stadionu w Łazdojach spadła na dziewiąte miejsce w tabeli. Trzecią lokatę zajmują natomiast Orlęta-Rema Reszel. Reszelanie zremisowali tym razem na swoim terenie z Omulwią Wielbark 1:1.

Również w IV lidze nasze dwa zespołu uciułały zaledwie punkt. MKS Korsze zremisował u siebie z Motorem Lubawa 1:1, a Granica Kętrzyn uległa w Iławie Jeziorakowi 1:4. Po sześciu kolejkach drużyna z Korsz zajmuje trzecie miejsce w tabeli, a Granica jest szósta.

W Barcianach, wskutek intensywnego deszczu, nie dokończono spotkanie klasy A Jurand - Start Kruklanki. W 65 minucie gry gospodarze prowadzili już 5:0.