Party i Andzia zabrzmią w Kętrzynie. Jary Oddział Zamknięty zagra w City Club!

Party i Andzia zabrzmią w Kętrzynie. Jary Oddział Zamknięty zagra w City Club!

Restauracja & Kręgielnia City Club zaprasza na koncert zespołu Jary Oddział Zamknięty. Koncert odbędzie się 10 listopada, ale już można kupować bilety.

 

Jary Oddział Zamknięty to powołana do życia na przełomie 2013 i 2014 roku formacja Krzysztofa Jaryczewskiego. Jary to lider, założyciel i wokalista występującego w początkach lat osiemdziesiątych zespołu Oddział Zamknięty. Założył go z Jarkiem Szlagowskim, a niedługo po tym dołączyli do nich Wojtek Łuczaj-Pogorzelski i Paweł Mścisławski. Jaryczewski nagrał z zespołem dwie najważniejsze płyty: „Oddział Zamknięty” i „Reda Nocą”. Był charyzmatycznym wokalistą, autorem większości muzyki i praktycznie wszystkich tekstów. „Party”, „Obudź się”, „Ich marzenia”, „Ten wasz świat”, „Odmienić los”, „Andzia” („Gandzia”), „Pech”, „Pokusy”, „Debiut” to piosenki, które na stałe wpisały się do historii polskiego rocka. Udział Krzysztofa Jaryczewskiego w pracy zespołu stawał się coraz mniejszy. W końcu zespół, po kilku próbach z różnymi wokalistami, zawiesił w końcu działalność.
W latach 90-tych Wojtek Pogorzelski i Jarek Wajk przywrócili zespół do życia. Od tego czasu, po kilku zmianach składu, Oddział Zamknięty gra do dziś. Jary OZ to powrót do najlepszego okresu Oddziału Zamkniętego oraz nowe kompozycje Jarego.

red
Jary Oddział Zamknięty – 10 listopada, godz. 21. Bilety: przedsprzedaż 30 zł, w dniu koncertu 35 zł. Rezerwacja 89 753 14 48.

 

Fot. Internet

Podobne artykuły
1
    • Rusałka leśna
    • Dodano 29 października 2017

    Wspaniale zagrają do kotleta ” W latach 90-tych Wojtek Pogorzelski i Jarek Wajk przywrócili zespół do życia ”
    biegnijcie ludziska to jedyna taka okazja

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *