Odwiedziny u „byłej” zakończył w komisariacie

Odwiedziny u „byłej” zakończył w komisariacie

Policjanci z Korsz zatrzymali poszukiwanego 33-latka. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych podczas interwencji w jednym z mieszkań.

W czwartek, 25 lutego, kilka minut po godzinie 7.00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie od kobiety, że w Korszach pod drzwiami jej mieszkania stoi mężczyzna, który krzyczy, żeby otworzyła, bo inaczej „wejdzie z drzwiami”. Kobieta, obawiając się agresywnego mężczyzny, postanowiła wezwać policję.

– Pod wskazany adres pojechali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Korszach. Na miejscu policjanci zastali mężczyznę, który jak twierdził, chciał tylko porozmawiać ze swoją byłą partnerką – czytamy w policyjnym komunikacie.

Podczas interwencji policjanci ustalili, że 33-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Mrągowie. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę. Podczas prowadzenia czynności, do jednostki policji zgłosił się znajomy 33-latka, który okazał potwierdzenie przelewu uregulowanej grzywny. Mężczyzna został więc zwolniony. red

Zdjęcie ilustracyjne

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *