Odwiedź gabinet Solus – po zabiegu poczujesz się lepiej

Odwiedź gabinet Solus – po zabiegu poczujesz się lepiej

Doskwiera Ci ból kręgosłupa lub czujesz, że sprawność Twoich ruchów jest ograniczona? Najlepszym sposobem na pozbycie się dolegliwości jest wizyta w Gabinecie fizjoterapii Solus. Poprzez masaż leczniczy i zabiegi sprawimy, że ból zniknie i poczujesz się dobrze jak nigdy dotąd.

 

Gabinet fizjoterapii Solus świadczy usługi z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji, terapii mięśniowo-powięziowej oraz terapii tkanek miękkich, masażu klasycznego i leczniczego, leczenia manualnego (terapii manualnej), masażu relaksacyjnego i zabiegów odnowy biologicznej.

– W gabinecie zajmujemy się rehabilitacją schorzeń i bólu kręgosłupa oraz stawów obwodowych – mówi Maciej Jarmołowicz, właściciel gabinetu Solus. – Prowadzimy terapię po urazach i przeciążeniach narządu ruchu oraz bolesności tkanki miękkiej (powięzi). Zajmujemy się leczeniem  obrzęków limfatycznych i rehabilitacją kobiet po mastektomii, wykonujemy masaż oraz zabiegi odnowy biologicznej.

Gabinet fizjoterapii Solus specjalizuje się też w leczeniu bólu metodą opartą o rewolucyjną terapię przeciwbólową oraz zaburzeń powięzi FDM (Fascial Distortion Model).

– Świadczymy również usługi z zakresu pinopresury nieinwazyjnej, która jest odruchową metodą wykorzystującą specjalne narzędzia terapeutyczne: piny i katy, polegającą na opracowywaniu i uciskania odpowiednich punktów na ciele.

Gabinet sprawuje opiekę fizjoterapeutyczną nad kętrzyńską kolarką Magdą Chmielewską. Do gabinetu uczęszcza coraz więcej osób uprawiających MMA, cross fit oraz gry zespołowe, a także osób aktywnych fizycznie – klientów siłowni i fitness.

 

Artykuł sponsorowany
Podobne artykuły
5Komentarz
  • Czytelnik
  • Dodano 8 maja 2018

  8 maja 1945 roku zakończono największą w dziejach ludzkości wojnę światową a Tygodnik Kętrzyński nie zamieszcza nawet wzmianki na ten temat?
  Czcimy rocznice jej wybuchu, pamiętamy o wszystkich rocznicach powstań podczas jej trwania, liczymy jej skutki i bohaterów tej tragicznej w dziejach ludzkości wojny. Po jej zakończeniu podzielono świat na strefy wpływu. A w mediach cisza. Czyzbysmy czekali do jutra? Dnia Pabiedy?
  Niedługo ważniejszą datą zostaną urodziny prezesa i lata wygrane przez PiS. Konflikty wewnętrzne i krzywe spojrzenie na minione dzieje powodują ze zapominamy czy boimy się wspominać o zakończeniu 2 wojny światowej? Tego dnia 73 lata temu wszystkie narody odetchnely z ulgą nie patrząc na kolor podniebienia i sumienia. Tylko rząd na emigracji walkę prowadził nadal przejadając rzekomo uratowane polskie zloto? Gdzie ono jest? Tak samo utracone jak pamięć o zakończeniu wojny! Wstyd.

  Odpowiedz
  • Anatol
  • Dodano 8 maja 2018

  Czytelniku, jestem z Tobą. Taka zmowa (nakaz z góry?) milczenia mediów to znieważenie naszych walecznych przodków!

  Odpowiedz
  • solus lecz sie na głowe
  • Dodano 9 maja 2018

  tu chcesz zarobic ?

  Odpowiedz
   • Won do Olecka !
   • Dodano 10 maja 2018

   No a co ? Jakoś konkubina zarabia

   Odpowiedz
   • solus - dobra robota
   • Dodano 16 maja 2018

   po komentarzu można stwierdzić że twoja matka musiała obżerać się śniegiem że takiego bałwana na świat wydała/

   Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *