Nuda w europarlamencie? Sprawdź to na własne oczy!

Nuda w europarlamencie? Sprawdź to na własne oczy!

Twój europoseł się nudzi, a Komisja Europejska jest taka straszna?  Bruksela – zobacz to sam! 5-7 września grupa 16 czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych rozszyfrują Politykę Spójności i wspólnie przygotują relację z wyjazdu do stolicy UE.

 

To możesz być TY! Wypełnij kupon ze strony 11 aktualnego wydania Tygodnika Kętrzyńskiego i wyślij go do redakcji Tygodnika Kętrzyńskiego (ul. Traugutta 7, 11-400 Kętrzyn) najpóźniej do 15 czerwca 2018 r. Wyniki zostaną ogłoszone do 13 lipca 2018 r. na stronie gazetylokalne.pl. Tam znajdziesz także regulamin rekrutacji. Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

 

Działanie w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.
Podobne artykuły
2  
  • najgorsza jest ta unia
  • Dodano 26 maja 2018

  i wiatr najgorszy

  Odpowiedz
  • zbyszek
  • Dodano 26 maja 2018

  Pan Smoliński, Pan Tołwiński i Pan Hećman to oni powinni reprezentować Warmię i Mazury.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *